Itt akarja altatni?

Figyelt kérdés

Mit kezdjek azzal, hogy anya itt akarja altatni az új pasiját, akivel 2x találkozott, meg ismeri kb 3 hónapja?

Kiakadtak. Szinte azt akarja hogy egy idegen aludjon itt, nem is ismerjük. Már most rosszul vagyok esküszöm. Mivan ha egy elmebeteg és éjszaka megöl mindenkit? 3-an vagyunk testvérek 15(F)-19(L)-6(L)


Próbáltam utalgatni rá hogy nem tetszik a helyzet, de kiakadt hogy az ő boldogsága sose kezdődhet el stb.


Ha apa felé jelezném akkor még iszonyat balhé kerekedne...

:(


2020. jan. 22. 23:57
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Azért már bocs, de ha mi kerülünk rossz helyzetbe mert egy P*Cs itt van akkor igenis van hozzá közöm. Felnőtt embereknek is lehet rossz az ítélőképessége, főleg az érzelmileg labilisaké.
2020. jan. 23. 11:33
 22/46 anonim ***** válasza:
69%

Azt jól látod,hogy most olyan,mint egy kamasz. De gondoljunk csak bele logikusan. 20 éven keresztül volt egy rossz házassága,nem volt boldog. Ez persze nem jelenti azt,hogy titeket nem szeret. Most végre levett egy terhet a válláról,és nagyon gyorsan akár egy új életet. Ő be akarja pótolni most az elveszett éveit. Figyeld meg,pár hónap múlva lenyugszik. Sőt,saját magán fog nevetni,mert rá jön,hogy az ilyen gyors ismerkedéssel nem fog boldog kapcsolatot kialakítani. Neki ezt a sok évet el kell engedni,de nem úgy,ahogy ő csinálja.

Fel a fejjel,ês hidd el,amit most mond,vagy tesz,az azért van,mert felszabadult benne egy olyan érzés amit két évtizeden keresztül elnyomott magába. Le fog nyugodni,hisz most olyan mint egy kamasz. Amúgy hány éves anyukád? Mert ha fiatalon ment hozzá apádhoz,akkor ez főleg igaz,mivel előtte sem tudott "êlni".

2020. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
89%

Bizonyos szinten megértlek, mert én is rosszul viselem az idegeneket, pláne az otthonomban.

Mégis kénytelen vagyok elviselni a lányom és a fiam partnereit, akiket sokszor még 3 hónapja sem ismernek.

Kislány, nincs mese, oda-vissza mennek a dolgok!

2020. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
91%
Jaj jaj. a kisfiú árulkodni akar apucinak, hogy anyu nem apácaként él. És még biztatja is némelyik.. Persze ha anyu nem akarná hagyni hogy a kérdező házon belül toszogassa az aktuális csaját, mindjárt jönne hogy " anyád egy ro.hadék mérgező szülő, nincs joga megtiltani, ne hagyd magad" De ha a kölök ugatna bele egy felnőtt ember szexuális életébe, az persze oké...
2020. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező (#21) ha így gondolod, akkor nyüglődj rajta tovább bátran...
2020. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
96%

Te nem kerülsz rossz helyzetbe. Anyád labilis most, valóban, de ki nem lenne a helyében? Nem veszélyeztet titeket.

Dugni akar, szeretve lenni akar, és minden joga meg van hozzá, ezt fel kéne fogni. Lehet, hogy igazából semmi baj az emberrel, de te már leírtad, tuti, hogy egy kis bunkó leszel. Olyan önző vagy és hisztis, hogy el sem hiszlek!

Attól, hogy te betolakodónak gondolod, attól ő még vendég. Csak te most nem látsz ki a saját popódból, mert nagyon tini vagy, és mindenkivel végtelenül kritikus, és észre sem veszed, hogy nem csak te vagy egyedül az egész világon. Meg aztán te itt ezzel az önző kis vergődéssel mindent bizonyítottál, csak azt nem, hogy van benned józan belátás. Visznek az érzelmeid téged is ugyanúgy.

2020. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
29%

Ha én a 21 évemmel kiírnám azt, hogy 3 hónapja megismertem egy férfit, csak kétszer találkoztunk, de sokat beszélünk, meg "rendes ám", akkor kapnám a szidást, hogy milyen hülye vagyok, ne csodálkozzak, ha bajom lesz...

Az tényleg nem normális, hogy alig 3 hónapos ismeretséggel haza viszek valakit a gyerekeimhez, úgy hogy ők nem is ismerik még. Először kéne egy közös ebéd, ahol szabadon beszélgethetnének, vagy elmenni a városba/faluba sétálni. Miután már a gyerekek is látták egyszer, kétszer akkor már nem lenne gond, ha ott aludna a csávó. Amúgy mennyiszer hallottunk már olyanról, hogy az új csávó rámozdult a nője lányára, vagy kikezdett vele.

Kérdező, apukátok miért nem akar veletek beszélgetni/találkozni?

Valaki azért belegondolt abba, hogy se veled se nélküled kapcsolatban éltek, mégis lett 3 gyerek? Ráadásul a legkisebb tuti azért született meg, mert azt hitték helyre hozza a kapcsolatot, csak hát mégsem...

2020. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
76%
Akik azon szenvednek, hogy az ana miért nem "ismerteti össze" a gyerekekkel az illetöt, elöször is belegodnolhatnának, hogy itt nem "új apáról" van szó, hanem az anya új, valószínüleg átmeneti kapcsolatáról, aki nem a gyerekkel akar fogllakozni, másodszor az illetö nem beköltözik, hanem ott tölt egy-két napot-éjszakát, azaz vendégként van ott. Harmadszor meg, amilyen ostoba a kérdezö hozzáállása ahhoz, hogy az anyjának lehet valakije - menne beárulni az apjának, aki mellesleg már régen nem foglalkozik velük -, egy ismerkedös alkalom garantáltan nem jól sülne el.
2020. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
85%

#27 "Ha én a 21 évemmel kiírnám azt, hogy 3 hónapja megismertem egy férfit, csak kétszer találkoztunk, de sokat beszélünk, meg "rendes ám", akkor kapnám a szidást, hogy milyen hülye vagyok, ne csodálkozzak, ha bajom lesz...

A vaskalapos konzi frakciótól lehet... én spec telesírnám a párnámat, ha a lányom 19 évesen az én pákapcsolati-szexuális életemen rugózna a sajátja helyett. (amikor a párom 19 volt, már majd 1 éve együtt éltünk...)

Kérdező, vidd fel te is a saját pasidat, és rögvest lesz, aki megvéd:)

2020. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
19%

Rossz helyzetbe kerulhetnek a gyerekek ha az anya rosszul valaszt.

Lehet a pasi csak azt latja benne h hogyan huzza le anyagilag a not.

Lehet h nem mutatja de agressziv alapban es majd terrorizalja a gyerekket

Leheh h majd ramaszik a nagylanyra

Folytassam ?

J

2020. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!