Itt akarja altatni?

Figyelt kérdés

Mit kezdjek azzal, hogy anya itt akarja altatni az új pasiját, akivel 2x találkozott, meg ismeri kb 3 hónapja?

Kiakadtak. Szinte azt akarja hogy egy idegen aludjon itt, nem is ismerjük. Már most rosszul vagyok esküszöm. Mivan ha egy elmebeteg és éjszaka megöl mindenkit? 3-an vagyunk testvérek 15(F)-19(L)-6(L)


Próbáltam utalgatni rá hogy nem tetszik a helyzet, de kiakadt hogy az ő boldogsága sose kezdődhet el stb.


Ha apa felé jelezném akkor még iszonyat balhé kerekedne...

:(


2020. jan. 22. 23:57
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
61%
Akkor gondolom te sem altatod majd ott a pasidat soha. Anyukád nagylány, ismerkedik, igényei vannak. Ne legyél már ilyen önző! Tudom, hogy nem az apukád és valószínűleg inkább ez zavar, de az élet sajnos ilyen, hozzá kell szokni.
2020. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
13%

Ien szempontból normális ha az ember aggodik,Elöre szerintem anyukáddal kellene beszélj hogy az elött egy nappal csináljatok valami hobbit,Meg valami olyant amivel jobban meg ismeritek.Mien a hozzá állása mien a reakcioja,illetve mit szeret meg mit nem.


egyébként nem kell aggodni lehet egy tök aranyos kedves jó szívű emberről van szó.

2020. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
8%

Ha a szülied még nem váltak el, akkor érthető a reakciód. Viszont a válás során kérheted - mindhárman kérhetitek -, hogy apunél helyezenek el, nem anyukánál. És anyunak szabad lesz az élete és "elkezdődhet" a boldogsága, amit eddig három gyerek után, sem előtt sem bírt meglelni. (Nem is fog soha, az biztos, de ezt meg én tudom.)


Ne aggódj.


Jelezd csak apád felé, mert apád az apád, és majd lerendezi a dogokat anyáddal. Nem neked kell tartani a hátadat a szüleid magáélete miatt.


Ja: válás esetén ne kötelező egyik szülőhöz sem költözni, ha mindketten olyan önző barmok, amilyennek látszanak. Van egy 19 éves testvéred, az nagykorú. Mehetsz hozzá, a kistesóval is, és kérheti a (kizárólagos) szülői felügyeleti jogokat maga is. Javaslom a nővérednek (vagy ha te vagy az, akkor neked), hogy menj el egy ifjúsági pszichiáterhez vagy a gyámhatóságra segítségért. Ma már nem kell két önző ember áldozatául esni - van segítség.

2020. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Attól függetlenül, hogy milyenek, szeretem a szüleimet, a többiek is szeretik őket. Szerintem ezt már ha akarnám se tudnám leállítani, marmit hogy itt aludjon. De igazodni nem fogok hozzá.

Az a baj, hogy sokáig volt a házasságuk sz_r, 20 éve se veled se nélküled. Most vége lett, és anyám visszasüllyedt egy kamasz szintre. A barátnői is mondták már neki, hogy oké boldog akar lenni de ilyen rohamléptékben.... Kb már azt eltervezte hogy nyáron már itt lakik a pasi. Lol. 2 hónapja ismeri. Másrészt mesélt 1-2 dolgot, és aki ötvenet verve is egyedül élt eddig nem hiszem hogy nagyon örülni fog 3 gyerek társaságának. Anyám most rózsaszínben úszik. Egyszerűen nem is akarja látni a buktatókat... Erre ide akár költöztetni egy pasit. Mindannyian sérültünk a válás miatt, apai oldalról is csak a pénz érkezik, még néha néha egy egy kiharcolt beszélgetés. Amúgy le se vagyunk sz**va. erre sincs tekintettel anyánk. Hiányzik most apa az életünkből de nem akarjuk, egyből mással pótolni. De anya meg boldog akar lenni, végre élni stb. Az öcsém is rossz, aztán olykor olykor odadobja neki H mehet majd az intézetbe, mert apa biztos nem venné magához, meg neki se kell ha rossz. Tiszta lökött lett. Múltkor összeveszett a pasival, nem is beszéltek pár napot, akkor közérzetre is nyugodtabb lett, nem voltak indulatkezelesi bajai, nem ordibált semmi. Erre most megint kezdődik.

2020. jan. 23. 10:23
 15/46 anonim ***** válasza:
56%

A Kérdező valójában hisztikél, mert az anyja nem az ő "erkölcsi normái" szerint működik...

Kérdező, a párommal mi is együtt töltöttük a 2. randi után az éjszakát... és?

2020. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
77%

Megfordult a fejemben, hogy kiirjak egy kérdést, hogy pasi vagyok, a nő vinne haza a gyerekeihez, mi van ha emberevő kannibálok?

De aztán mégsem. :P

2020. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
68%

"1. Még nem váltak el, de az eljárás folyik

2. Apa novemberben költözött el

3. Erre már idehoz egy idegent"


Magyarul apádnak van más kapcsolata, megcsalta anyádat, fél éve ott hagyott benneteket, és te képes lennél anyádra uszítani, mert nem gyászolja apádat évekig?

Az, hogy MÉG nincsenek elválva, nem számít, ez csak ügyintézés, apádnak sem volt semmi baja ezzel.

2020. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
96%

"Ha a szülied még nem váltak el, akkor érthető a reakciód. Viszont a válás során kérheted - mindhárman kérhetitek -, hogy apunél helyezenek el, nem anyukánál. És anyunak szabad lesz az élete és "elkezdődhet" a boldogsága, amit eddig három gyerek után, sem előtt sem bírt meglelni. (Nem is fog soha, az biztos, de ezt meg én tudom.)"

És miböl gondolod, hogy az apának egyáltalán kellene a 3 gyerek? Föleg, ha minden probléma nélkül otthagyta öket az anyára, és elköltözött, gondolom, az új nöhöz. (Akinek garantáltan nem kell három idegen gyerek!)


"Jelezd csak apád felé, mert apád az apád, és majd lerendezi a dogokat anyáddal. Nem neked kell tartani a hátadat a szüleid magáélete miatt."

Milyen jogon jelezné? Az apának semmi köze az anya magánéletéhez, elvégre ö hagyta ott öt meg a gyerekeket. Ha a kérdezö "jelez", azzal csak újabb cirkuszt generál, minden alap nélkül, az apának semmi köze az otthagyott feleség életéhez.


"Ja: válás esetén ne kötelező egyik szülőhöz sem költözni, ha mindketten olyan önző barmok, amilyennek látszanak. Van egy 19 éves testvéred, az nagykorú. Mehetsz hozzá, a kistesóval is, és kérheti a (kizárólagos) szülői felügyeleti jogokat maga is. Javaslom a nővérednek (vagy ha te vagy az, akkor neked), hogy menj el egy ifjúsági pszichiáterhez vagy a gyámhatóságra segítségért. Ma már nem kell két önző ember áldozatául esni - van segítség."


Ez megint eléggé idióta ötlet, egy 19 éves eleve jó eséllyel az anyánál él, ö tartja el, meg valószínüleg vagy még tanul, vagy esetleg valahol kezdöként dolgozik. Neki garantáltan nem az az elképzelése az életéröl, hogy a testvéreit nevelje.

Emellett a kérdezönek semmi oka a gyámhatósághoz fordulni, ugyanis egy különélö nönek minden joga megvan új kapcsolat kialakítására.

2020. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
91%

"apai oldalról is csak a pénz érkezik, még néha néha egy egy kiharcolt beszélgetés. Amúgy le se vagyunk sz**va"


Ezek szerint nincs olyan, hogy apátoknál töltitek a hétvégét, tehát anyádnak nincs az az opció, hogy akkor vigye oda, amikor nem vagytok otthon, a 6 éves miatt pedig az sem opció, hogy ő megy a pasihoz. Gondolom ti nem vállalnátok a kicsi felügyeletét amíg ő vele van. Szóval szerinted mi lenne a megoldás? Maradjon anyád egyedül, apád meg élje vígan az életét, nem kicsit vagy önző. Te egyébként melyik vagy, a 15 vagy a 19 éves? Amúgy apádnak van valakije vagy egyedül él?

2020. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
90%

Neked SEMMI közöd ahhoz, hogy édesanyád kivel mit csinál! Felnőtt ember, eltudja dönteni.


Igen, mindenki elmebeteg, és titeket akar kinyírni..............

Menj arra az éjszakára apádhoz, és megvan oldva.

2020. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!