Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a párod nem...

Mit tennél ha a párod nem lenne hajlandó tudomásulvenni, hogy véget akarsz vetni a kapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés
Három éve tart, van közös gyerek. Albérletben lakunk, nincs hova mennem, nincs hova mennie. Ő a gyerekre való hivatkozással nem akar véget vetni a kapcsolatnak bár ő azt állítja szeret is. Mindenki véleménye érdekel, előre is köszönöm.
2010. júl. 22. 11:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell vinni a gyereket.

Sőt ha ilyen hirtelen ki bírsz szeretni a gyereked apjából,akkor mi lesz azokkal,akiktől gyereked sincs?Havonta cserélgeted őket?

Az apánál jobb helye lesz a gyereknek.

2010. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
12.41 Hol olvastad, hogy én hirtelen kiszerettem belőle? Az előzmények teljes ismerete nélkül írtál valami iszonyat nagy ökörséget már megbocsáss. Ráadásul nem is a kérdésre válaszoltál.
2010. júl. 22. 12:56
 13/30 A kérdező kommentje:
A tények mégegyszer hátha... Adott egy kapcsolat ami tönkrement, kaput, vége, nem működik. A pár hölgytagja részéről nyomós okok miatt elmúlt a szeretet. Nem elillant inkább elvánszorgott. A férfi állítása szerint táplál érzelmeket bár ez inkább birtoklási vágy. A hölgy szeretne végetvetni az életközösségnek (nem házasság) a férfi nem engedi. Sem ő nem kíván távozni és a hölgynek sem engedi (szankciókat helyezett kilátásba erre az esetre). Így valaki?
2010. júl. 22. 13:02
 14/30 anonim ***** válasza:
Nem tudunk rólad semmit. Nincs senkid: kitagadtak, állami gondozott voltál, vagy meghaltak balesetben a szüleid?? Tudom, hogy iszonyú tapintatlan a kérdés, de nem értelek. Nem tudjuk, hogy mitől vagy olyan fene biztos benne, hogy szakítanotok kell és hogy már nem szereted a párod. Én leginkább érzelmi sivárságot olvasok ki a soraidból és sürgősen pszichológushoz küldenélek. Nem lehet ennyire hidegen otthagyni egy embert, aki szeret és a közös gyereket is szereti és beleugrani a nagy kilátástalanságba. A párodat őszintén sajnálom.
2010. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
13:04 vagyok. Nincs az a szankció, ami meggátolhatna, ha döntöttem valamiben, akkor azt végigviszem. Csakmert utólag olvastam a 13:02-es megjegyzésed. Vannak anyaotthonok, családsegítők, állítólag pénzed is van, hát akkor uccu költöztetőbrigádot kihívni és lépni. Ha vannak barátaid, akkor esetleg ők is tudnak segíteni. Csak szerintem nincsenek, mert annyira gáz körülmények közt nevelkedtél és a szocializálódástól igen messze állsz.
2010. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy komoly a kérdés, de tény, hogy a párod helyében senki nem venné komolyan. Aki komolyan gondolja, az elköltözik, nem a kifogásokat (amik persze érthetőek!) sorolja. Mégis ezzel azt a látszatot kelted, hogy nem is akarsz igazán szétmenni.

Valahogy ezen a látszaton kellene változtatnod a pároddal szemben is.

2010. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
13.04 Kérlek áruld el mely soromból olvastad ki, hogy egy antiszociális vadember vagyok? Válaszod köszönöm.
2010. júl. 22. 13:19
 18/30 A kérdező kommentje:
13.15 Félek!
2010. júl. 22. 13:19
 19/30 anonim ***** válasza:
De mik azok a szankciók? Mit mondott mi lesz ha elköltözöl? Barátaid vannak?
2010. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Még valami kedves 13.04 honnan tudod, hogy miután terhes lettem a közösen tervezett gyermekkel a párom akit annyira sajnálsz nem változott -e teljesen meg? Hogy nem derült -e ki róla, hogy súlyos viselkedési zavarral küzd amit addig sikerrel titkolt? Hogy a gyermek számára mindössze a férfiasságának ékes bizonyítéka csupán de nem tesz érte semmit? Hogy nem vert -e meg és nem tört össze körülöttem mindent csak mert nem neki tetsző módon válaszoltam egy kérdésére? Igazad van nem ismersz csak megítéltél pár sor alapján.

Apám nem él anyám eldobott. Rokonaim nincsenek. Barátaim igen (fura ugye?) de nem költözhetek a nyakukra.

2010. júl. 22. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!