Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett vége a kapcsolatoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett vége a kapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 08:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintem most nem az én volt kapcsolatomról kérdeztem,hanem arról,hogy mással mi történt : )
2011. szept. 11. 08:29
 2/4 krvua ***** válasza:
100%

én meg gondoltam azért kérdezed ezt mert meg akarod érteni hogy téged miért dobtak...

csak nem azért akarod felidézni mások rossz emlékeit mert jólesik....ha igen akkor olyan f@szkalap vagy mint én...üdv a klubban!

2011. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem esik jól az,hogy mással is szakítottak.Nagyon sajnálom őket.Én sem vagyok tökéletes,és én is hozzátettem ahhoz,hogy vége legyen,ez nem egy emberen múlik.Csak egyszerűen kíváncsi vagyok,másokkal mi történt.Ha téged ez zavar,akkor ne nézd : )
2011. szept. 11. 08:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét alkalommal azért, mert a lányok rájöttek, h ilyen ronda srácba nem tudnak beleszeretni.
2011. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!