Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha egy 2 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha egy 2 éves kapcsolatotoknak lenne vége? Hogy hevered ki?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 20 évesen lett vége egy 5 éves kapcsolatomnak és már el i voltuk jegyezve...Ez kemény volt...

Lefogytam, meg minden de túúúl léptem ezen, mert akkor jöttem rá, hogy az akkori pasim megcsalt, meg hasonlók, ez brutál volt, de megvagyok és már korábban ott kellett vna hagynom.

Aztán most lett vége egy 2,5 éves kapcsolatomnak, de ezt is túl éltem.Itt is rájöttem dolgokra, meg aztán az én részemről elapadtak az érzelmek,gy azért könyebb volt.

2009. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

kicsit belehaltam...kb 2 napig...pont kapórajött egy nyaralás barátokkal...nappal strand,este borozás,minden este más pasi,átmentem brutálisba,csak azzal kezdtem bármit is aki térden állva könyörgött,és csak azt néztem nekem mi a jó...játszottam velük,ugráltattam őket...jópáran belementek ebbe...szakitás után kb 2 honapig állandó buli,részegség,pasik,"tiszta" pillanataimban meg bőgés...

szeptemberben az egyetemnek sikerült elvonnia a figyelmemet...

2009. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem apadtak el:(( Nagyon imdáom és ő volt a mindenem, ő volt első midnenben nekem. Első pasim és neki adtam a szüzességem. Ennyire soha többet nem fogok imádni senkit:(
2009. aug. 28. 10:40
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem sikerül elvonni a figyelmemet senkinek, seminek:( kedvem sincs így tanulni, mindig ő jár a fejemben.
2009. aug. 28. 10:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont 2 éve ilyenkor ért véget egy 2 éves kapcsolatom.. Kicsit belehaltam én is, napokig nem tudtam aludni, alig ettem, úgy jártam-keltem mint egy zombi. Ez a szakasz 1 hétig tartott. Aztán összeszedtem magam, és a tanulásba temetkeztem, mert volt mit bepótolnom, mivel mindent elhanyagoltam a pasi miatt. Ez a "munkaterépia" nagyon hasznos volt, addig se emésztettem magam. A következő hónapok sem voltak könnyűek, amikor nem látott senki és egyedül voltam a lakásban, akkor engedélyeztem magamnak heti pár óra magányos bőgést. Szerencsére a pasival nem nagyon találkoztunk össze, de tavasszal összefutottunk véletlenül, akkor kicsit megint felkavart. Az nagyon lényeges, hogy ne keresd semmiképpen, és igyekezz kerülni az olyan szitukat, amikor összefuthattok. Én még iwiwről is töröltem magam egy időre, hogy ne nézegessem egyfolytában az adatlapját. Közhely, de az idő segít. Semmi sem tart örökké, így a szomorkodás meg a kapcsolat gyászolása sem. Túl lehet lépni. De az fontos, hogy ne fojtsd el a keserűséget, sírj ha jólesik, mert ez a hozzátartozik a veszteség feldolgozásához.
2009. aug. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem 21 évesen lett vége egy 5 éves kapcsolatomnak. Nekem is ő volt mindenben az első. De rendet tettem magamban, hogy idővel tuti jobb lesz. Először én is úgy voltam, hogy nem tudom mással elképzelni a jövőmet. (Ő dobott ki) Mégis biztos voltam benne, hogy az idő majd megoldja. Most 23 vagyok, és találtam egy klasszisokkal jobb férfit :) Ne rágd magad, te is találsz majd, ebben biztos vagyok :)
2009. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
csak én nem kellek senkinek, mert hülye vagyok és ronda.
2009. aug. 28. 11:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Változtass a hozzáállásodon. Én ilyen helyzetben mindig ráleltem önmagamra, és rájöttem, hogy igenis értékes vagyok, és nem érdemel meg akárki. Próbálj meg magabiztosabb lenni. Ebben nagyon jól tudnak segíteni a barátok!!!
2009. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek barátaim. Legalábbis olyanok akik igaziak és komolyan vesznek. Akit tényleg érdekel mi van velem, hogy vagyok olyan nincsen. Csak akiknek arra vagyok jó hogy elmesélhesse valakinek mik történnek vele.
2009. aug. 28. 11:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Na akkor még kapóra is jön... :) Kesergés helyett töltsd azzal az idődet, hogy barátokat keresel, akikre bármikor számíthatsz ;)
2009. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!