Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha egy 2 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha egy 2 éves kapcsolatotoknak lenne vége? Hogy hevered ki?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 10:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát ha eddig nem sikerült, nem fog ezután se.az én környezetemben nincsen olyan hogy érdek nélküli együttlét vagy barátság, sajna ezt már kitapasztaltam.és nem akarok újabb csalódást hogy még a lányok is átvernek.köszi kommentet.
2009. aug. 28. 11:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Tényleg tedd félre ezt a hozzáállást, hogy ronda vagy és nem kellessz senkinek! ha ezen keseregsz és belelovallod magad, akkor tényleg semmi nem fog megváltozni. ha megteheted, újíts be pár új ruhát, változtass frizurát azt meg verd ki a fejeből, hogy nem kellessz senkinek. olyan ugyanis nincs!! ha a környezetedben csak ilyen szar (bocsánat) emberek vannak, akkor ismerkedj a környezeteden kívül, akár neten. rengeteg ember szenved rajtad kívül attól, hogy nincsenek igazi barátaik. mi lenne, ha megismerkednél velük? ők biztos megbecsülnének téged és még egy új szerelemre is rálelhetsz.
2009. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Pont énis ebben a helyzetben voltam és pont akkor amikor te de most találtam rá a kérdésedre.Nekem is egy 2éves kapcsolatomnak lett vége augusztus elején,17éves vagyok és nekem is ő volt az első mindenben.Nagyon kivoltam mert nemelég h iszonyatosan hiányzott és nemtudtam magammal mit kezdeni még össze is jött egy másik lánnyal.Lefogytam,nemtudtam tanulni a vizsgámra de november vége felé mér kezdett vége lenni a szenvedésnek és december elején újra egymásra találtunk.Tudom...felmelgítve csak a töltött képoszta jó de most azthiszem a következő csalódásig töltött képoszta leszek:D a viccet férre téve kitartás ha még most sem javult a helyzet!
2010. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
*illetve káposzta:D;)
2010. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!