Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nekem kell békülni?

Miért nekem kell békülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok, de biztos, hogy nehezebb az életem, mint némelyik felnőtté..

Szüleim 5 éves koromban elváltak, azóta apukámmal élek. Mondhatni, hogy mindenem megvan, bár nem valami jó az anyagi helyzetünk. Édesanyámmal gyakran találkozunk, kéthetente szombattól vasárnapig vele vagyok. Eddig semmi bajom nem volt, szívesen mentem, de mióta felszedett egy felfuvalkodott pulykát, azóta nem olyan szívesen megyek, mivel az ő lakásában élnek. ( Nem kell elhordani azért mert így hívom, megvan rá a jogom mivel nagyon megsértett és elhordott mindenek, előzmények nélkül, és mielőtt azt mondjátok, hogy örüljek, hogy az anyám boldog hangsúlyozom, hogy NEM az. Gyakran panaszkodik, hogy a pasi önző fa*z, hogy amióta együtt élnek semmire nem tud költeni, mert az összes elmegy a rezsire) Hát most hétvégén pont mennék, de egyáltalán nincs kedvem. Anyumat az előbb felhívtam, hogy megkérdezzek tőle valamit, de áttért erre a témára, hogy most akkor mi lesz hétvégén, hívjam fel a pasit, ÉN aki nem mondtam semmit, ő vetette a szememre a lelki problémáit amit én okozok. Aztán mondtam, hogy én nem hívom föl, inkább nem megyek, de erre mondta anyám , hogy nagyon jó, hogy alig láttuk egymást és most sem megyek... Mit csináljak?


2010. júl. 22. 10:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
legalább 15 évvel idősebbnek néz ki, de állítja, hogy 23évesnek néz ki és ő a legjobb pasi a világon ( ráadásul úgy néz ki mint egy homoszexuális..)
2010. júl. 22. 13:47
 12/14 anonim ***** válasza:

:DDDDDD

Bocsi ezen jót röhögtem :DDD

2010. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:D
2010. júl. 22. 14:30
 14/14 A kérdező kommentje:
A fagyizás nem volt jó ötlet... az előbb felhívtam és megmondta, hogy neki most nemesik jó elmenni mert most ért haza.... és meg kell etetni a pasit
2010. júl. 22. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!