Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó, hogy van testvéred?...

Miért jó, hogy van testvéred? Miben érzed6érezted előnyként?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat:))
2010. júl. 22. 08:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

21 éves az öcsém,és jó hogy van,mert a lányommal nagyon jól elvannak,leviszi őket Balcsira,bulizni stb.

A lányom 16 éves

36/N

2010. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
En felnott voltam mar, mikor testverem lett, igy nem zavar, mert mar el is koltoztem, de amugy nagyon orultem, hogy egykekent nottem fel. Ettol fuggetlenul megneveltek, nem hiszem, hogy korulottem forog a vilag, vannak barataim, rokonaim, akikre mindig szamithatok, igy egyaltalan nem hianyzott a testver. Viszont az ocsem szerintem jol jart azzal, hogy en vagyok:D Mert o mar mo-n szuletett (en meg nem) ezert en kulfoldon elek, es johet hozzam nyaralni, nyelvet gyakorolni:) De ezt egy kulfoldi nagyneni/nagybacsi/unokatestver/akarmi is helyettesitene, nem kell ehhez testvereknek lenni.
2010. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.Mind nagyon hasznos és elgondolkodtató volt:--)

Köszönöm szépen:--))

2010. júl. 22. 11:31
 24/31 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt jó. Sok a korkülönbség így gyakorlatilag egyedül nőttem fel. És nem olyan jó az anyagi helyzetünk így sokat kellett nélkülöznöm ami testvér nélkül nem lett volna szükséges. Szeretek egyedül lenni, utálom a nagy zsivajt. Jobb lett volna ha egyedül vagyok.
2010. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

előnyös, ha valamit kérdezni kell, vagy kell egy 3. kéz, aztán ennyi.

és ez asszem oda-vissza így van nálunk.

2010. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
+1 fő, akit szerethetek. :-) Jó érzés belegondolni, hogy ő mindig ott lesz nekem akkor is, ha a szüleink már nem élnek. Nagyon szeretem a nővérem, pedig "csak" az apukánk közös. Igazából lelkileg jelent nagyon sokat az, hogy ott van. Ha bármi gondunk van, akkor megosztjuk egymással és a testvérem az, akinek ha módjában áll, biztos segíteni fog úgy, ahogy én is neki.
2010. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Nihat válasza:
100%

Kiskoromban is rengeteget gondoskodott rólam a nővérem, vigyázott rám, pl:ha anyukám dolgozott. Mindig is jóban voltunk, és remélem leszünk is. Nagyon nagy támasz a számomra, mindenben segít, vagy megpróbál segíteni ha megkérem, pedig többszász km-re lakunk egymástól. Nemsoká kijárom a gimit, és valószínűleg ott folytatom ahol ő is tanult, úgy hogy mégjobb lesz. Nagyon szeretem őt, és jó érzés hogy ő mindig ottvan támaszként nekem. :)

17/F

2010. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Septimius ***** válasza:
5 évvel fiatalabb öcsém van. Szeretünk együtt játszani, még így 20 év körül is, állandó társaságot jelent. Nem is tudom elképzelni, hogy huzamosabb időt egymástól távol töltsünk. Félszavakból is megértjük egymást, külön nyelvünk van, amit senki más nem ért. Plusz ha abba is belegondolsz, hogy ő a világon az egyetlen ember, akivel a DNS-ed a legnagyobb egyezést mutatja, már ez a puszta tény is felvidít :)
2010. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm.)) Eszméletlenül szép válaszok:))
2010. júl. 25. 17:55
 30/31 anonim ***** válasza:
Én 20éves vagyok. Van két nővérem. Egyáltalán nem érzem előnynek. 30és 32évesek. Nem édestestvéreim csak anyaiágról testvéreim. Ők viszont édestestvérek. Az ő édesapjuk sajnos elhunyt már nagyon rég. Én nem ismertem Őt. Az én édesapám él,de 4-5éves korom óta nem láttam. Én mindigis büszke voltam rá, hogy milyen nővéreim vannak. Egyikőjük fodrász a másik ápolónő. Egyszer volt nővéreméknél egy vendég aki megkérdezte hányan vagyunk testvérek. Egyből feleltem, hogy 3an. Erre nővérem kijavított, hogy nem vagyunk testvérek. Féltestvérség nem testvérség. Amikor ezt meghallottam iszonyatosan kiborultam. Azóta is tartogatom ezt magamba és annyira nem veszik észre milyen érzés ez nekem. Mintha minden eddig történtről én tehetnék...
2010. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!