Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellett volna éreznem valamit?

Kellett volna éreznem valamit?

Figyelt kérdés
Megtörtént az első csók a randin, de semmi "jót" nem éreztem. Mint egy idegennel, teljesen olyan volt. Nagyon nagyon rendes a pasi, de mégsem volt jó. Szerintetek adjak neki még egy esélyt? Jobb lesz később,idővel? Vagy ez már így marad?
2010. júl. 21. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még várj vele kicsit.

van olyan aki nem is szeret egyáltalán csókolozni se.

Egy csókból viszont nem tudod eldönteni, hogy szereted e vagy sem. Szerintem mindenféleképpen várj egy picit.:)

2010. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor a legelső csókom kaptam elötte már annyira elepedtem, túlspiláztam, kielemeztem, hogy mikor megvolt azt kérdeztem magamtól: Ez olyan nagy dolog???MÉg csak nem is jó.

Késöbb mikor szerelmes voltam s annyira sóvárogtam, szikrázott a levegő s még süketté is változtam csók közben akkor az tényleg jó volt. Ez szerintem atól függ mennyire tombolnak a hormonjaitok egymás iránt, sima biológia.

2010. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erről nekem a sulis felelsz vagy mersz játékok jutnak eszembe. Érzelemmentesen, gépiesen, minden gondolat nélkül. A tietek ilyen volt? Miközben beszélgettetek éreztél valamit?


Számomra egy igazán szerelmes csók olyan,a mitől a világban minden a helyére kerül, köztük te magad is, és már nem akarsz megváltozni, mert valaki azért csókol így amilyen vagy.

Másfél éve van igen forró kapcsolatom, talán ő az igazi.

2010. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én első csókom is ilyen volt, de még az első szex is. Előttem írták már, én is sokat gondoltam rá, kielemeztem, aztán amikor megtörtént tiszta csalódott voltam mert semmit sem éreztem..-akkor. Azt hittem hogy azért mert ez egy ilyen dolog a csókot nem lehet élvezni.. Csakhogy rossz emberrel történt. Majdnem 1,5 évet jártam egy olyan emberrel akit még csak nem is szerettem mert túl sok esélyt adtam kettőnknek. Aztán hál istennek szakítottunk. Most 9 hónapja van egy kapcsolatom és minden csóktól a fellegekben érzem magam, holott ez szerintem nem olyan rövid idő már. Vele az első csókom is olyan volt mint egy varázsütés. Szóval azt tanácsolom hogy adj az illetőnek esélyt, de ne túl sokat, ha nincsen szikra hagyd a fenébe és várj amíg szerelembe esel!
2010. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne várj, nem lesz jobb, dobd. Felesleges időpocséklás, tapasztalatból mondom
2010. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!