Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lányt megujjaztam,...

Ha egy lányt megujjaztam, éreznem kellett volna a szűzhártyáját?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
ha még megvolt neki akkor igen, ha nem volt meg akkor nem.
2009. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Mivel nem tudod, hogy mit kell keresned, ezért észre sem fogod venni.
2009. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát sztem azért észre vettem volna mert igyekeztem odafigyelni...
2009. ápr. 12. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert szerinted mit kellene érezned? Hány szűz lányt ujjaztál, akinek el is vetted a szüzességét és utána is megujjaztad, hogy tudd a különbséget.
2009. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

mikor először ujjaztam lányt, szűz volt, de nekem nem tűnt fel, egy ujj könnyedén ki-be jár :D


később már műveltebb lettem, és látható, tapintható a különbség. szűkebb is.

2009. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
bár én nő vagyok, de sokat beszélgettem erről fiukkal annó és igen is lehet érezni ezt ujjal isa fiunak is .ha figyel ha nem figyel ezt érzi mert ez érzékelhető! petsze ha megvan neki még a hártya mert ugye ezt kérdezte nem kell mindent kiforgatni ha van neki érezhető a fiunak is kézzel isakár kisujjal is.
2009. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

igen!

ha megvolt neki azt mindenkepp erzed hisz par centire van a huvely bejaratatol !!

de ha nem is volt emg nek iattol meg lehet szuz!!

2009. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
73%
Én lány vagyok és én is zsűz vagyok de a szűzhártyáűm már nincs meg és az orvosom azt mondta h azért leeht, mert erősen sportoltam és ilyen dolgoknál eltűnhet:) szal ha ezen aggódtál nyugodj meg:) vagy kérdezd meg tőle ha igazán közel álltok egymáshoz igazat fog mondani
2009. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!