Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja mamámnak?...

Mi lehet a baja mamámnak? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Mamám 74 éves és élete során már 3 féle műtéten átesett. Egyszer a húgyhólyagját műtötték meg, pár évvel később egy mandula nagyságú epekőt szedtek ki belőle, 3 éve pedig átesett egy vesekő műtéten mert veseköve volt. Ugyanis azelőtt mindig nagyon fájt a hasa, és utána jobb lett neki...egy darabig. Ugyanis tavaly szeptember óta nincs nagyon jól. :( Mindig fájdogált a hasa, olyakor olykor orvost kellett hozzá kihívatni, aki nem csinált vele semmit..étvágya is lecsökkent azóta...szépen folyamatosan..pedig régen farkasétvágya volt. Kb. 3 héttel ezelőtt fordult tragikusabbra a dolog, reggel bejött hozzánk és mondta, hogy rögtön hívassuk ki az ügyeletes orvost mert ő nincs jól..fáj a hasa, reszket, megy a hasa...egyszerűen el sem tudja mondani pontosan mi baja. De az orvos sem csinált vele semmit. Aztán elmentek anyával egy magánrendelésre, ahol beutalót kapott egy kivizsgálásokra (amiket már 1-2 évvel ezelőtt elvégeztek és nem találtak semmit) Elküldték vérvételre, hasi ultrahangra, gyomor és béltükrözésre..megviselte. És NEM TALÁLTAK SEMMIT. Nem tudják az orvosok se, miért nem hajlandó enni..úgy eszik h rossz nézni mert nekem is elmegy az étvágyam...az orvos semmi különöset nem mondott csak azt, hogy lehet h az idegességtől nem tud enni. Nekem tegnapelőtt jött egy boríték a behívóval, hogy mikor fognak engem műteni..engem is műteni kell mert gerincferdülésem van..:S és azóta meg a jobb mellkasába szúr 2 napja..lehet ez is megviseli nemtudom..de ez így nem mehet tovább, szeptemberben 65kg volt, mostmár csak 55...és mondjuk neki, h egyen, mert legyengül, és akkor sem eszik pár falatnál többet..mit kéne tenni, nem akarom elveszíteni a mamám :'(
2010. júl. 21. 21:34
1 2
 11/18 anonim válasza:

Gyomortükrözést végeztek nála? Így ki tudják mutatni az esetleges felmaródásokat a gyomorban, netán daganatot. Refluxra is fényderülhet, mert az attól még lehet, ha nem is érzi. Kívánja gyankra a kekszet, száraz dolgokat? Sava rendben van?


Remélem minden rendben lesz!

2010. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia.

Természetgyógyásznál már próbálkoztatok?

Az én mamámat kihozta a rákból, pedig az orvosok már úgymond lemondtak "róla", de most jobb formában van, mint volt. És persze a hit is nagyon fontos, hogy higgyen(testileg, lelkileg, szellemileg) a gyógyulásában és ne hagyja el magát. írja ki egy papírra amit minden nap lát,és minden nap hangosan elolvas, hogy : egyre jobban vagyok, napról napra erősebb vagyok, visszatér az étvágyam, ..... stb.

A gondolatnak teremtő ereje van.

Bár az orvosok nem hisznek az ilyenekben, sőt, inkább ellenzik, de sokszor hatásosabbnak bizonyul a fejlett technikájuknál.

2010. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
volt neki gyomortükrözés, semmi baja...természetgyógyászokat hagyjuk...roha.dékok...mi oda mentünk mert énis 13 évesen 26kg-ra lefogytam és diiétáztatott!!! 80ezer ft-ot kidobtunk neki és még jobban lefogytam..akasztanivalók fúú de haragszok rájuk!!
2010. júl. 24. 10:31
 14/18 anonim ***** válasza:
sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalataid vannak. úgy látszik kifogtatok egy "csalót" vagy nem is tudom, vissza kéne adni a papírjait mert alkalmatlan a feladatára. sajnos a mai világban már semmit és senkit nem lehet elhinni. olyat keressetek akit mások ajánlanak, aki járt már az illetőnél és aki bizonyosan segített. vannak gyógyítók,látók is akik szintén segíthetnek (bár nem tudom mennyire hiszel bennük). neten nagyon sok minden fent van, de óvatosan. kérjél segítséget és találkozni fogsz azzal a személlyel, dologgal ami a segítségetekre lehet.
2010. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni de a tatámmal ugyanez volt.ugyanezek a tünetek.azt hitték h valami bélbetegsége volt..de kiderült hogy nagyon durva rákja van.megis halt már azóta.nem biztos hogy a mamádnak is ez a baja de sajnos megvan rá az esély.
2010. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
az én édesapám 16-án halt meg. váratlanul. sosem volt egy vasatag ember. az utóbbi időben nagyon lefogyott. Tüdőgyulladással kórházba vitték. jún.15.-én vitték be, engem 24-én értesített anyám, hogy bent van. én különélek tőlük, nem vagyunk jóba anyámmal. valószínű ezért nem szólt előbb. én akkor bementem hozzá. 30kg volt. pelenkázták. 9 napig egy falatot nem evett. ezután a munkahelyemet is feladtam, csak azért, hogy mindennap bent legyek nála. ugyanis én voltam az egytelen ember, akitől ételt, italt fogadott el. Mindig momdta a nővéreknek, hogy majd jön a lányom és akkor eszik. úgy nézett ki a dolog, hogy jobban van, volt egy kis ereje. (halál előtti megtévesztő állapot)én azon voltam, hogy ha eszik, erős lesz, a betegségét gyógyszeresen kezelni lehetett volna. egyik nap bement hozzá anyám látogatóba, veszekedett vele. papa nagyon összetört lelkileg.(ő ekkor adta fel az élettel való küzdelmet) Ezután a nővér elbeszélgetett velem. Azt mondta mindennap úgy jöjjek be hozzá, hogy lehet, másnap már nem él. csütörtökön bementem. enni nem akart. pár falatot belé tudtam nyomni. csak aludni akart. megpusziltam, megsimogattam a vékony kis kezét. másnap jött a telefon. meghalt. ő érezte, de nem mondta...mert ők soha nem fogják mondani. ilyenkor a legjobb, ha határtalan szeretettel vesszük őket körül.
2010. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
hát...szomorú történetek ezek:( de am. mondták a mamámnak h semmilyen kóros elváltozást/rákot nem találtak.
2010. júl. 24. 17:37
 18/18 anonim válasza:
az én édesapám nem volt rákos. mégis elment. még élhetett volna.
2010. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!