Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baja lehet a mamámnak?

Mi baja lehet a mamámnak?

Figyelt kérdés
67 éves, szóval elég idős, de nagyon jól tartja magát, kirándul velünk, dolgozik stb. Viszont mostanában azt vettem észre, hogy többször elmond dolgokat. Nem ilyeneket, hogy "egyél" vagy "öltözz fel", hanem mesél valamit, akkor túllépünk azon a témán, és ha valami kapcsán megint előjön, újra elmeséli és később újra, mindig én szólok neki, hogy ezt már mondta. Ezelőtt mesélte, hogy mostanában előfordul, hogy ismétli önmagát, mindig azt mondja "kezd meghülyülni". Aggódom érte, mi lehet a baja? Később súlyosbodhat ez? Előre is köszönöm 17L
2011. júl. 7. 19:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon okos, olvasott, logikusan és realistán gondolkodó ember. Rá nézek fel a leginkább a körülöttem lévők közül:)
2011. júl. 7. 19:10
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj, reálisan* elírtam, bocsánat.
2011. júl. 7. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Ebbe a korba egy kis elbutulás is belefér, de ettől függetlenül, ahogy irod logikusan gondolkodik. Ne aggódj. Ha az általános állapotával nincs gond sokáig igy éljen. Minden jót anyukádnak !
2011. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ginkgo biloba kapszula vagy tea egy kicsit segíthet.

Igen, ez az a kor, amikor már az ember agyán néha kifog sajna a kor.

Nem tudom az egészségi állapotával hogyan törődik, de ha nem járt mostanában orvosnál, akkor meglátogathatja, mert a kezdődő meszesedésre van gyógyszer.

Szerintem sincs semmi komoly probléma.

Az is lehet, hogy csak fáradt mostanában, és amiatt is lehet kicsit feledékenyebb.

Olyan jó olvasni, hogy 17 éves létedre így tiszteled meg szereted anyukádat!

Ezen az oldalon sajnos kevés ilyesmit olvasni.

Jó egészséget nektek! :)

2011. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ő a mamám, nem anyukám, de ennek ellenére tényleg nagyon szeretem és tisztelem (persze anyukámat is).
2011. júl. 7. 19:40
 6/8 anonim válasza:

[link]


próbálkozzatok ezzel, mert ép testben ép lélek!

Gratulálok a mamádhoz, tényleg jól tartja magát! :)

2011. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

5 – 16 percig

[link]

21 – 35 percig

2011. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi nem ide vág, de nem értem, hogy a "mama" szóból miért asszociáltak többen is az anyukára. asszem már amerikában sem dívik:))
2011. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!