Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen visekedé...

Pallagi Krisztina kérdése:

Szerintetek ez milyen visekedés? És ő még akar tolem még egy gyereket?! Ő 40 (férj), Én (nő 35)

Figyelt kérdés
Tavaly juliusban megszunt a munkahelyem, azota otthon voltam, ezidáig ő tartott el, De hétfőn kezdek az uj melohelyemen. , és azota teljesen át ment abba a stilusba, hogy amit keresek abbol fedezzem a saját koltségeimet, a kocsi minden koltségét is és mellete a kaja az enyém legyen itthon mwg ami a gyereknek kell (ovodás gyerek). Ameddig itthon voltam adott le nekem havi 50et amibol majdnem mindent tudtam fedezni, de ha nem akkor is adott, amiota meg tudja hogy kezdek a meloval, máris nem fog adni, pedig o a 2,5szeresét keresi mint én fogom mint eddig.

2020. jan. 15. 17:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

Huhh akkor mas bajok is vannak a fejeben. Aki ennyi ideig az anyjaval elt es utana is a hatasa alatt van olyan szinten, hogy beleszol a felesegevel kozos haztartas penzugyeibe is, ott nagy bajok vannak


Ja, és a baj csak akkor lett, mikor anyu otthon maradt... ne fogjuk már az anyósra. A férjet zavarja, hogy egyedül dolgozik és tartja el a családot, ezért nem önti számolatlanul a pénzt egy ideje. Ennek semmi köze az anyjához.

2020. jan. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szép is a házas élet...Anya dolgozzon, vigye a háztartást, intézze a gyereket, apuci meg ül a pénzén. Akik itt savazzák a kérdezőt, azok elolvasták egyáltalán a teljes sztorit? De ha a morális, erkölcsi oldalát ki is vesszük az egyenletből, a házasság a törvény szerint VAGYONKÖZÖSSÉG, ergo nincs én pénzem-te pénzed.
2020. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Ja,ő úgy érzi,hogy neked most aztán kompenzálnod kell,amiért eltartott egy darabig.Kifogtál egy igazi nagy suttyó smucig barmot.

Egy gyerek se kellett volna,nemhogy több.Én a helyedben azzal foglalatoskodnék ,miként meg hova lépjek le a gyerekkel,válás,aztán számolgathatja a pénzét.

2020. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
ez egy szarrágó ember, házasságban így viselkedni, hogy jól is keres...
2020. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Havi 50-ből hogy jöttetek ki hárman? Mi ketten költünk ennyit kajára kb és abban nincs benne a rezsi, net, telefonszámla.


Egyébként ha könyvelsz meg varrsz, akkor hogy nem találtál munkát ennyi ideig?

Én is könyvelő vagyok, de válogatni lehet a munkák között, annyi helyre keresnek embert.


Oké, a férjed hozzáállása sem tisztességes, de ezt valahol te szúrtad el. Ha külön kasszán vagytok (amit nem értek), akkor a gyerek dolgai, rezsi, kaja, házimunka menjenek szépen felesbe és ennyi.

2020. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

18-as vagyok.

Sajnálom,hogy ezt kell írjam,de a férjed nem nőtt fel teljesen. Anyuci pici fia maradt. Én meggondolnám a helyedben,hogy szüljek-e neki még egy gyereket. Ok,hogy sváb,de akkor is,nem szabadna ennyire az anyja hatása alatt állnia.

Azzal meg nem értek egyet,hogy egy kapcsolaton belül rúgjunk bele a másikba még mi is,ha padlón van. A kérdező nem önszántából lett munkanélküli,hanem megszűnt a munkahelye. Ilyen esetben mellé kellene,hogy álljon a párja. És most,hogy talált új munkahelyet,támogatnia kellene,hogy könnyebb legyen a kezdés.

Számomra életidegen ez egy kapcsolatban.

2020. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
71%
Ne csesztessétek már ezzel, hogy "eltartotta", előfordul manapság, hogy fél évig nem talál munkát valaki, ezalatt alap, hogy aki a párom és szeretem, azt eltartom. Másfelől egy 35 éves nőnek, aki dolgozik már legalább tíz éve, valszeg volt némi megtakarítása is, tehát ha muszáj, eltartotta volna saját magát is (nyilván itt se abból az ötvenezerből telt mindenre).
2020. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!