Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen visekedé...

Pallagi Krisztina kérdése:

Szerintetek ez milyen visekedés? És ő még akar tolem még egy gyereket?! Ő 40 (férj), Én (nő 35)

Figyelt kérdés
Tavaly juliusban megszunt a munkahelyem, azota otthon voltam, ezidáig ő tartott el, De hétfőn kezdek az uj melohelyemen. , és azota teljesen át ment abba a stilusba, hogy amit keresek abbol fedezzem a saját koltségeimet, a kocsi minden koltségét is és mellete a kaja az enyém legyen itthon mwg ami a gyereknek kell (ovodás gyerek). Ameddig itthon voltam adott le nekem havi 50et amibol majdnem mindent tudtam fedezni, de ha nem akkor is adott, amiota meg tudja hogy kezdek a meloval, máris nem fog adni, pedig o a 2,5szeresét keresi mint én fogom mint eddig.

2020. jan. 15. 17:30
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Kedves 8as válaszolo,az addig ok hogy te cseléd vagy,mert amint mindkét fél dolgozik felesbe kell legyen a hazimunka,és a gyerek koruli teendo, az a minimum nálam,ha o elvárja hogy legyen otthon rend munka mellett akkor o is mint férfi vállalja be akár a gyerek furdetest vagy fektetést.nem pedig azt hogy nincs kaja,tele a mosogato,mosogép,kosz van,persze konnyu annyak aki sokat keres,de a házi munka is munka,csak sokkal hálátlanabb.ha mindezt másnak kellene megfizetni akkor havi 200e be kerulne egy bejárono
2020. jan. 15. 18:48
 12/37 anonim ***** válasza:
13%

Te akarod beosztani a férjed jövedelmét (is), holott már fél éve csak tespedsz otthon.

Én már kivágtalak volna, mint ahogyan a macskát szokás...

2020. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
14%

"200e be kerulne egy bejárono"


De az a munkája után legalább haza megy, és nem pedig az észt osztja mint te.

2020. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
20%

#8vok!

Nem vagyok cseléd 😊

Ez nyilvánvaló h a jáztartási munkát kpzösen csináljuk. De tény h én valamivel többször főzök meg, takarítok ki (már csak a munkabeosztásunk miatt is)

De te nem a házimunkára tértél ki! A kérdésedben kifejezetten az anyagiakkal voltál elfoglalva!

Tehát te elvárod h a férjed az otthon végzett munkádért fizessen!?

Vagy most mi a problémád?

2020. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
13%
Azt írod, eddig havi 50et adott a férjed, amiből majdnem minden tudtál fedezni. Akkor mi a gond? A fizetésed biztos több lesz, mint 50. Akkor abból ugyanúgy vásárolsz, mint eddig, és még marad is.
2020. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
amikor dolgzotam,ugy volt a felallás,hogy nekem 2 muszkom volt meg a hétvége is,amikor délutános voltam,delelőtt elvittem a gyereket oviba,aztán a háztartási munkákat megcsináltam,amikor meg késp este hazaértem az várt hogy rendetlenség,amikor meg reggeles voltam akkor délután mentem a gyerekért és amit meg kellett csinálni megcsináltam,férj hazajott mivel neki egy msuazkja van 8-16ig aztán leult gépezni,hobbiját csinálni vagy lefekudt aludni,és én erre ráformedtem,hogy ha már mindig elvárja hogy mindent a no csináljon akkor igenis potolja ki a keresetemet,mert ugy nagyon konnyu pl sporolnia hogy a kaja meg a saját dolgaimat fizetve neki havi 150e marad a zsebébe,hitelunk nincs,a havi rezsi 60e a telefonszámlával azt o fizeti.
2020. jan. 15. 19:24
 17/37 A kérdező kommentje:
kedves 12 válaszolo,nem tespedek,otthoni munkámat csináltam,amivel szinten kerestem pénzt(varrás,konyvelés),de nem annyit mint amennyit bejelentve kaptam volna.
2020. jan. 15. 19:26
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Most nem tudom,tényleg ilyen a mai fiatal házasok életfelfogása? Enyém,tiéd?

Nálunk miénk van. Amikor GYED-en voltam,természetes volt a férjemnek,hogy most ő keres többet,de az akkor is a miénk.

Olyan helyzet is volt,mikor én kerestem többet. Évekig tartott ez is,de így is a miénk volt. Az itthoni teendőket is közösen láttuk,látjuk el.

Nekem furcsa ez az enyém,tiéd,de ki tudja,lehet,az én készülékemben van a bibi.

47/N

2020. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
11%

De most mi a bajod???!!!

Hogy "neki" több marad a számláján?

Hát nem együtt köktitek majd el???

2020. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
Veled is baj van.
2020. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!