Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen visekedé...

Pallagi Krisztina kérdése:

Szerintetek ez milyen visekedés? És ő még akar tolem még egy gyereket?! Ő 40 (férj), Én (nő 35)

Figyelt kérdés
Tavaly juliusban megszunt a munkahelyem, azota otthon voltam, ezidáig ő tartott el, De hétfőn kezdek az uj melohelyemen. , és azota teljesen át ment abba a stilusba, hogy amit keresek abbol fedezzem a saját koltségeimet, a kocsi minden koltségét is és mellete a kaja az enyém legyen itthon mwg ami a gyereknek kell (ovodás gyerek). Ameddig itthon voltam adott le nekem havi 50et amibol majdnem mindent tudtam fedezni, de ha nem akkor is adott, amiota meg tudja hogy kezdek a meloval, máris nem fog adni, pedig o a 2,5szeresét keresi mint én fogom mint eddig.

2020. jan. 15. 17:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
85%
# 18 én is kb. ezt írtam a #3-ban...
2020. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

#21.

Igen,olvastam,ott is hagytam nálad egy zöld kezet.

Kérdező!

Miért nem lehet enyém,tiéd helyett miénk?

(18)

2020. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
91%

Krisztina!

Én egyedül élek, nincs gyerekem sem. De nem jövök ki havi 50-ből.

Kérlek mondd el nekem is a titkot!

:D

2020. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
22 válaszolo, mert az o családja sváb,az anyja is és o is akkor boldog ha sok pénz van,nem számit ha emberileg jobb vagy ha kevés a pénzed.5éve kuzdok hogy kozos legysen minden,de o az anyja hatása alatt áll,hiszen 35évig egyutt élt vele,és én vok az első kapcsolat az anyján kivul,akit el is vett.
2020. jan. 15. 21:46
 25/37 anonim ***** válasza:
88%

24


Huhh akkor mas bajok is vannak a fejeben. Aki ennyi ideig az anyjaval elt es utana is a hatasa alatt van olyan szinten, hogy beleszol a felesegevel kozos haztartas penzugyeibe is, ott nagy bajok vannak. Ahogy latom a takaritas is degradal neki, en visszapaterolnam szivem szerint anyucihoz, csak ugye mar itt a gyerek. Egy olyan ferfitol, aki meg maga se nott fel. Hat nem irigyellek, de harcoljal. Meg azert tedd fel magadnak a kerdest, gogy biztos jo lesz-e ez a kapcsolat igy hosszutavon.

2020. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy veszem észre,hogy a kérdezőnek pont az a baja,hogy nincs közös kassza. Persze oké,hogy a férfi többet keres,de amíg ő arra megy haza,hogy a gyerek el van látva,tiszta otthon,és meleg lakás várja,addig minimum,hogy anyagilag támogatja a családját. Ilyen felfogású embert nem is értem. Ott a családja,a gyereke,és ahol él,nem veszi ki a részét a házimunkából,és még ő akar külön kasszát. Adnék neki azt hiszem.kapna tőlem külön szennyes tartót,külön mosogatószert is. Aztán külőn lehet takarítani amit piszkít,mert nem ingyen cselédnek mentem hozzá.

A kérdező igenis jogosan várja el,hogy ha egyszer minden az ő nyakába szakad,legalább az anyagi helyzetét oldja meg a férje.

2020. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
81%

#8 és 10 válaszoló!

Egyetértek veletek.

2020. jan. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
4%

Kedves 23 válaszoló!

Én havi 50000 forintbol élek valamikor kevesebből.

És bőven ki jövök belőle nincs szükségem többre.

2020. jan. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
5%

#28

Azt nem tudom masoknak mindek több pénz.

Mi csináltok ilyen sok pénzel?

2020. jan. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
95%
28# én általában szoktam ruhát vagy cipőt venni a gyerekeknek. Vagy befizetem az aktuális óvodai, iskolai dolgokat. Vagy gyógyszert veszek. Vagy pofátlanul elviszem őket random valahova, mondjuk úttörővasútazni. Meg ilyenekre költjük a rengeteg pénzünk. Tudom, tudom, süllyedjek el.
2020. jan. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!