Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok a nagymagyarko...

Ti is utáljátok a nagymagyarkodó családokat, akik kényszerítik a gyereket?

Figyelt kérdés

Engem valahogy irritál, amikor valaki tarsollyal jár és a gyerekét is ilyen agyament dolgokkal traktálja. Szerintem egy 10-15 éves 12 éves gyereknek eszébe sem jutna nagy magyarországos pólót és rovasírásos pulóvert hordani miért erőltetik rá szülők? Összegessegen nem értem egy felnőtt embernek hogy jut eszébe ilyen gyerekes dolog.

Eroskodnek, de sokszor csak kövér vagy sovány biztonságiőrök civilben.


2020. jan. 13. 20:01
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
76%

29# vagyok, egyébként itt is jól mutatja néhány komment, hogy miről beszélek.

Egyszerűen elmentünk abba az irányba, hogy az a magyar, aki Fidesz szavazó, aki keresztény és napi szinten síratja Trianont.

Ha te valamelyik pontot nem követed, akkor mocskos liberó meg komcsi vagy és húzzál el az országból.

Pont az ilyenek miatt van a legtöbb embernek ellenérzése a téma kapcsán.

Nem csak úgy lehet szeretni a hazát, hogy elmész Kárpátia koncertre, majd hazafelé megversz pár meleget meg romát.

Nem irigylem azokat a gyereket, akik ilyen mintát látnak otthon.

Nem hiszem el, hogy magától eszébe jutna pl nagymagyarországos pólót venni egy ekkora gyereknek.

2020. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
18%

Nekem pont az ellenkezője volt, nem engedték mert tudták, hogy ha így ismernek meg abból gondom lehet, ééés lám, milyen igazuk volt. Néha szoktam mondani, hogy jók voltak azok az intelmek amiket kaptam ideológiailag, mert tudom, hogy amit érzek azt nem szabad kifejezni mert megpecsételnek.

De erről tudnék sokat mesélni.


Egyébként legnagyobb butaságnak tartom ezt jobberként, nem úgy lesz valaki nemzethy , hogy tarsoly meg megtanul rovásírni rovásolvasni meg nem. Hanem ha tapasztal.

2020. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
58%
Én a nacionalizmus minden formáját utálom, rettenet korlátolt, ostoba látásmódra vall.
2020. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező neked biztos nagyon jó életed lehet hogy ráérsz ilyeneken problemazni.
2020. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
60%

"Én a nacionalizmus minden formáját utálom" - gyakran kevernek két fogalmat... a nacionalizmus a saját értékeink tisztelete és ápolása. A másik lenézése, gyűlölete az a sovinizmus.

[link]

2020. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
89%

Valaki írta, hogy más országokban teljesen természetes a patriotizmus, és hogy pl. Amerikában minden kertben ott a zászló.


Igen ám, de Amerikában rengeteg nép él együtt, ott mindegy, hogy fehér, fekete, ázsiai vagy latin vagy.



Itt viszont csak akkor vagy Nemzethy, Hazaffy, ha a Fideszre szavazol és minden vasárnap a templomban ájtatoskodsz. Szerintem is über hülyeség a gyerekre ezt a magyarkodós vonalat rátukmálni. Majd ő eldönti!


Itt a nacionalizmus nem szimplán azt jelenti, hogy büszke valaki a magyar származására, hanem azt is, hogy simán megveri a cigányt, a zsidót, a melegeket. Pedig lehet ezt másképp is...


Én is büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok, szenvedéllyel a szívemben éneklem a Himnuszt és tűzöm ki a kokárdát március 15-én, de elfogadom, hogy vannak melegek, zsidók, cigányok, kínaiak stb.


A legjobb lenne az arany középút, de ez lehetetlen egy olyan országban, ahol a jobboldal totális mértékben kisajátította a magyar zászlót és egyéb nemzeti jelképeket.

2020. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
19%

"Más népeknél teljesen alapértelmezett a hazaszeretet, a patriotizmus... Nézd meg, az USA-ban minden kertesház kertjében ott áll a zászló...."


Hülyeségeket beszélsz. Itt is csak a republikánus konzervagyúak játsszák az agyukat.

2020. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
17%
Persze, én szóvá is teszem, van egy facebook oldal ahová fel lehet tenni ha nácit akarnak csinálni a gyermekből. Skandinálv országokban ez úgy működik, ha megtudják, hogy vallásos ( keresztény ) nevelést akarnak a gyereknek akkor elviszik és igazhitű családhoz adják, vagy esetleg szomáliai missziókba viszik a gyermeket, mert nem akarnak hitlereket.
2020. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
24%

# 38 Szép új világ...???


Mint anno az NDK komcsi diktatúrában? És ez lenne a tuti?


Pfffff.......

2020. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
4%

Nagy magyarkodó?

Miről beszélsz ez itt a magyarok hazája .

2020. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!