Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok a nagymagyarko...

Ti is utáljátok a nagymagyarkodó családokat, akik kényszerítik a gyereket?

Figyelt kérdés

Engem valahogy irritál, amikor valaki tarsollyal jár és a gyerekét is ilyen agyament dolgokkal traktálja. Szerintem egy 10-15 éves 12 éves gyereknek eszébe sem jutna nagy magyarországos pólót és rovasírásos pulóvert hordani miért erőltetik rá szülők? Összegessegen nem értem egy felnőtt embernek hogy jut eszébe ilyen gyerekes dolog.

Eroskodnek, de sokszor csak kövér vagy sovány biztonságiőrök civilben.


2020. jan. 13. 20:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
54%

"Nem. Engem jobban zavar a liberálmultikulti neveltetés, hogy a hiszti jó és kell, sulykoljuk a 4 évesbe, hogy legyen ellenkező nemű, xarjuk le a kötelelző olvasmányokat és társai."


Jaj,igen,mert a transzneműség rábeszéléssel terjed.

Komolyan,kb 15 éve minden háztartásban van internet,de egyesek még addig nem jutottak el,hogy tájékozódjanak.


A kötelező olvasmány kb arra jó,hogy funkcionális analfabétákat termeljen ki az ország.

Pont az ilyen idióta poroszos oktatásnak köszönhető,hogy az emberek képtelen felzárkózni a nyugati világhoz.

Olyan dolgokat erőltetnek,aminek a 21.században semmi értelme,mint pl kötelező olvasmány,meg 2 lábon járó lexikonokat nevelünk,akik majd úgy is a szalag mellé mennek dolgozni,de a lényeg,hogy elolvasták az egri csillagokat,ugye?

Az nem baj,hogy hót sötétek,és nem értenek semmihez...

2020. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
69%
Én mindenkit utálok, aki azt hiszi, hogy a saját világnézetét rákényszerítheti a gyerekére.
2020. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
78%

Ha a szülő rátukmál valamit a gyerekre ilyen szinten, az alapból visszataszító számomra.


Mondjuk oka volt, hogy sose volt ilyen "nagymagyar" párom, mostanim se olyan.

2020. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
96%

De miért kéne tukmálni bármit is? Ha az apjának ilyen a stílusa, nyilván kiskamaszként felveszi a gyerek is. Aztán majd kialakul a saját stílusa, és vagy követi, vagy nem. Ebben nincs semmi erőltetés.


Van nagymagyar ismerősöm. Teszem azt majálisos családi napra nyilván nem a városligetbe járnak a balosokhoz, hanem a hajógyárira a másik oldalra húzókhoz. Nyilván adott együttesek koncerteznek, az árusok közt is kint vannak a nagymagyarosok. A gyerek ettől még ugyanúgy az arcfestést, az ugrálóvárat, a kajálást a játékot élvezi, meg hogy apuval "koncertezhet". Neki mindegy, hogy melyik oldal bulija.

Ettől még nincs rákényszerítve semmi, de amìg nem alakítja ki a sajàt nézeteit, nyilván hatással van rá a szülőké.

2020. jan. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
23%
1fokkal még mindig jobb mint a szűk gatyás metroszexuális ecsetfejűek.
2020. jan. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
82%

Aki szerint a liberalizmus az, hogy a gyereket rábeszéljük a másságra, az nem tudom mit szív. Mondjuk a hozzád hason faékek miatt utálják a "nagymagyarkodókat", és a magyarságra is miattatok nem lehet már büszkének lenni.

Ahogy előttem írták ti meg a hozzád hasonlók soha nem fogtok felzárkózni a nyugathoz, de még csak egy pár soros mondatot sem tudtok értelmezni ami arról szól hogy a másságra nem lehet senkit rábeszélni. Vele született dolog. Tudom, bonyolult...nehéz.

2020. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
73%

"sulykoljuk a 4 évesbe, hogy legyen ellenkező nemű, xarjuk le a kötelelző olvasmányokat és társai."


De buta vagy te jó ég.....

Na látod, ezért ciki "nagymagyarnak" lenni, mert sötétek vagytok, és olyanokat képzelegtek hogy azt már drogként lehetne eladni. Amúgy nektek van valami külön felület ahol ezt tanítják? Hogy aki nem nagymagyar az egy olyan ember, aki kiskorúakat buzdít arra, hogy legyen másik nemű, meg homoszexuális? És ne tanuljon, ne olvasson? :D :D :D

2020. jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az égvilágon semmi bajom ezekkel amiket felsoroltál. Ez tök jó dolog, hogyha ez kiegészül a hagyományaink ápolásával és a hazaszeretettel. Ilyen értékeket mindenféleképpen át kell adni a következő generációval.

Nekem az a bajom ezzel, hogy ez nem csak erről szól. Van egy (de több is) ilyen család az ismerőseim körében. Amikor megszületett a gyerek az apa és a testvére azon vihorásztak, hogy "mindegy milyen lesz, csak bu...zi ne legyen". Na ez a baj ezekkel a családokkal. Brutális homofóbia, rasszizmus, minden-ami-nem-magyar-azt-gyűlöljük van jelen. Ők utálják a bu...zikat, a zsidókat, a cigányokat, a migránsokat, sorost, mindenkit. És nem tudsz velük úgy öt percet beszélgetni, hogy ezeket szóba ne hoznák. NYILVÁN nem mindegyik család ilyen, de akiket én ismertem, azok mind ilyenek voltak.

2020. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
95%

Én úgy vettem észre, hogy mostanában ez a nagy magyarkodás egyenlő azzal, hogy rasszisták, uszitjak egymást és meg akarják mondani ki a magyar és ki nem. Közben persze egy mondatot nem tudnak helyesen magyarul leírni.

Nem mondom, hogy mindenki ilyen, de nem vagyok biztos benne, hogy egy gyerekre rá kell ezeket erőltetni. A hazaszeretet magától kell, hogy jöjjön, nem kell hozzá beöltözni meg felvenni egy arrogáns stílust.

2020. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
86%
Na igen, az már-már törvényszerű hogy a keresztény mélymagyarokból árad a legnagyobb gyűlölet, kb. mindenki felé. (Tisztelet a kivételnek, csak abból kevés van).
2020. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!