Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok a nagymagyarko...

Ti is utáljátok a nagymagyarkodó családokat, akik kényszerítik a gyereket?

Figyelt kérdés

Engem valahogy irritál, amikor valaki tarsollyal jár és a gyerekét is ilyen agyament dolgokkal traktálja. Szerintem egy 10-15 éves 12 éves gyereknek eszébe sem jutna nagy magyarországos pólót és rovasírásos pulóvert hordani miért erőltetik rá szülők? Összegessegen nem értem egy felnőtt embernek hogy jut eszébe ilyen gyerekes dolog.

Eroskodnek, de sokszor csak kövér vagy sovány biztonságiőrök civilben.


2020. jan. 13. 20:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2020. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%

A Nemzeti Múzeumban nagyon szépek azok a tarsolytöredékek.

Volt lakótársam tarsolyt hordott, meg hasonlóakat. Én fel sem fogtam, teljesen eltérő hozzáállásunk volt a dolgokhoz, és nagyon jóban voltunk. Szerencsére ő normálisan tudta kezelni ezeket a dolgokat, nem b-zizott hangosan, nem hőbörgött semmin. Nála pl egyáltalán nem zavart.

Sajnos nem mindenki tud viselkedni, engem is találtak már be ilyen "nagymagyarkodóak", nyaranta le tudok barnulni. A primitívebbnek már ennyi is elég.

2020. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%

Kérdezted a gyereket hogy ő akarja-e?

Ha úgy nő fel hogy ilyenek a szülei valószínű ő is így fog gondolkozni.

Sok ilyen ismerősöm van.

2020. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
80%

Elgondolkodtál már azon, hogy miért csak Mo-on van ilyen szó, hogy "magyarkodás"...???


Más népeknél teljesen alapértelmezett a hazaszeretet, a patriotizmus... Nézd meg, az USA-ban minden kertesház kertjében ott áll a zászló....

2020. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Metionin ***** válasza:
89%
Nem utálok én senkit csak hülyeségnek tartom amikor a szülők a gyerekre rákényszerítik a saját dolgaikat, legyen az bármi, zene, vallás, öltözködés. Most attól hogy én olyan goth vagyok hogy denevért szarok, még tuti nem adnám rá erőszakkal a gyerekre az ilyen cuccot, főleg ha nem is tetszik neki. Mint ahogy arra se kényszeríteném, hogy egye meg az én kedvenc ételemet, pedig ő utálja. Az más amikor a gyereknek is tetszik és szívesen hordja.
2020. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
60%

Nem utálok én senkit, de aki nem a én nézetemet vallja, az egy jó nagy....

vagyis tegnap még beképzelt voltam, ma már tökéletes

Ezt off-nak szántam.

2020. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
72%

Das Ist Ungarische REDNECKS...

Nyugi ezt is amerikából nyúlták...

2020. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%
Nem, én azokat utálom akik kimennek külföldre dolgozni, aztán 3 hónap után már játszák az agyukat hogy törik a magyart. Meg minden mondatukba megpróbálnak belecsempészni egy "hogy is mondják ezt magyarul?" Na én ezeket utálom.
2020. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
60%

Olyan szó, hogy nagymagyarkodó, nincs. A kérdés az, ami irritáló. Miért kéne utálni? Ellenkezőleg, örülök, ha ezt látom. Miért kényszerítenék, mekkora hülyeség. Ha ezt a mintát látja szülőktől, rokontól, és, Uram bocsá, szívesen hordja? Ja, a hazaszeretet már nem menő, inkább ciki, sőt gyerekes, a feltehetőleg minden mással szemben toleráns kérdezőnél, értem. Elvégre az olyat, mint cigányos viselkedés, homoszexualitás, idegenek majmolása, persze el kell fogadni, sőt követendő példának tartani. Hiába, feje tetejére állt a világ.

Che Guevarás pólót viselők tudják, hogy az illető milyen eszmét képviselt? Kétlem, hogy a többség tisztában lenne vele. CCCP-s pólót is láttam már. Viselői olyan rendszerért rajonganak, amiben tízmilliók haltak meg? Azt szabad? Csak a Nagy-Magyarországot ábrázoló ruhadarabok bántják az érzékenységüket? Engem, mint hazáját szerető embert, felháborít az ilyen kérdés.

2020. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Engem jobban zavar a liberálmultikulti neveltetés, hogy a hiszti jó és kell, sulykoljuk a 4 évesbe, hogy legyen ellenkező nemű, xarjuk le a kötelelző olvasmányokat és társai.
2020. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!