Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok a nagymagyarko...

Ti is utáljátok a nagymagyarkodó családokat, akik kényszerítik a gyereket?

Figyelt kérdés

Engem valahogy irritál, amikor valaki tarsollyal jár és a gyerekét is ilyen agyament dolgokkal traktálja. Szerintem egy 10-15 éves 12 éves gyereknek eszébe sem jutna nagy magyarországos pólót és rovasírásos pulóvert hordani miért erőltetik rá szülők? Összegessegen nem értem egy felnőtt embernek hogy jut eszébe ilyen gyerekes dolog.

Eroskodnek, de sokszor csak kövér vagy sovány biztonságiőrök civilben.


2020. jan. 13. 20:01
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
59%

Kb ugyanolyan agyhalottság,mint templomba vinni a gyereket.

A saját világképüket akarják rákényszeríteni egy másik élőlényre.

Mentálisan nagyon káros,mert a szülő a gyereket saját képmásának tekinti.

2020. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
80%

Magyar vagyok, semmi bajom a hagyományokkal. Szép is, tetszik is, szerintem rendben van. Akit zavar ez az ne nézzen oda.

Olyan ez mint a loveislove reklám. Ha nem tetszik, ne nézd.

Szóval a rövid válaszom nem

2020. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
70%
Ha ez nem társul antiszemitizmussal, ixdegengyűlölettel, homofóbiával, akkor nem zavar. Az a baj, hogy általában társul. És ezért nem ugyanaz, mint az amcsi zászló a kertben.
2020. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
86%
Nem biztos, hogy kényszerítik. 12 évesen imádtam a Kárpátiát, meg nagymagyarországos pólóm is volt. Ma már csak röhögök az akkori önmagamon, de úgy emlékszem, hogy a korosztályomban ez akkoriban menő volt.
2020. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
46%

#13

"Ha ez nem társul antiszemitizmussal, ixdegengyűlölettel, homofóbiával, akkor nem zavar. Az a baj, hogy általában társul"


Ez nem igaz!

Én a ti fogalmaitok szerint "nagymagyar" vagyok és láss csodát! nem vagyok antiszemita (az embereket értékük szerint mérem) nem vagyok idegengyűlölő - a testvérem által a fél családom olasz, a nőgyógyászom indiai, a patikusunk afrikai fekete és én szimpatizálok vele - viszont ellenzem primitív, agresszív, a középkor alsó felében megrekedt, segélyezendő idegen hordák betelepítését az országba. Homofób sem vagyok, 20 éve barátom egy homoszexuális férfi.

...és ezek mellett nagymagyar vagyok, sőt! nagymagyarkodó, a mai napig elönti a szemem a könny, ha egy olimpián felcsendül a magyar himnusz, tudom Trianon igazságtalanságát, magyar testvéreimnek érzem a határon túlra szakadt honfitársaimat és ha tehetném, egyenként kérnék tőlük bocsánatot a gyalázatos 2004-es honosítási népszavazás miatt. Ha külföldre utazom, egy hét után elfog a honvágy, a hazám után.

De sorolhatnám a végtelenségig, de minek?

Úgysem értenétek a kérdezővel együtt, én meg csak a drága időmet pazarlom!

2020. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
52%

és ezek mellett nagymagyar vagyok, sőt! nagymagyarkodó, a mai napig elönti a szemem a könny, ha egy olimpián felcsendül a magyar himnusz, tudom Trianon igazságtalanságát, magyar testvéreimnek érzem a határon túlra szakadt honfitársaimat és ha tehetném, egyenként kérnék tőlük bocsánatot a gyalázatos 2004-es honosítási népszavazás miatt. Ha külföldre utazom, egy hét után elfog a honvágy, a hazám után.

Utolsóval teljesen egyetértek, én is pontosan így gondolom. Nekem is testvéreim a határon túli magyarok, tehát egyáltalán ne érezze, hogy fölöslegesen írta. Sőt, végre valaki kimondta!

2020. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
25%

A "nagymagyarkodóknak" teljesen igazuk van. A büdös kommunista szemléletet kéne végre kiirtani.

Magyarország az Adriától a Kárpátokig tart! A vörösek meg basszák meg!

2020. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 Metionin ***** válasza:
92%
#6 Attól hogy nem az én nézetemet vallja és szerintem az ő nézete hülyeség, még nem utálok valakit, csak nem értek egyet vele. Ezen mit nem lehetett megérteni? A lapos Föld elmélettel se értek egyet és hülyének tartom aki elhiszi de utálni nem fogok senkit aki elhiszi.
2020. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
75%

"Nem. Engem jobban zavar a liberálmultikulti neveltetés, hogy a hiszti jó és kell, sulykoljuk a 4 évesbe, hogy legyen ellenkező nemű, xarjuk le a kötelelző olvasmányokat és társai." A kötelező olvasmányok leszarása hogy jön ahhoz, hogy valaki toleráns más rasszokkal? Komolyan érdekel, "liberálmultikultizás" helyett inkább észérveket írj.

A legtöbb hozzád hasonló helyesen írni sem tud és gyalázatot tesz a magyar nyelven.

2020. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
78%
Bár kérdéssel nem értek egyet, de azért meg lehet nézni, hogy kik gyűlölködnek, fröcsögnek. Akik elvileg büszkék a hazájukra, nyelvükre. És ez szomorú.
2020. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!