Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők miért kényszerítik a...

A szülők miért kényszerítik a gyereküket, hogy hazudjon nekik?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak. Apám nem akarja, hogy anyámmal találkozzak, de én meg szeretnék! Beszélni értelmesen nem lehet vele, így általában azt hazudom, hogy egy barátnőmmel találkozom. Bűntudatom van miatta, de más mód nincs. Miért jó ez neki?!
2009. máj. 9. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sajnos téged használnak fel arra, hogy egymás iránti gyűlületüket kifejezzék. Te eszköz vagy az apád számára, mert azzal akarja bántani az anyádat, hogy nem láthat téged. Én nem hazudnék, hanem megmondanám, hogy elég idős vagy, hogy eldöntsd, akarsz-e vele találkozni vagy sem. Hány éves vagy? Gondolom, nem 10. Nem tilthatja meg, hogy találkozz a saját anyáddal. Ez nem normális dolog. Ne hagyd magad.
2009. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne hazudj neki, mert nincs joga ahhoz, hogy ezt megtiltsa neked. Ha meg elfajulnak a dolgok, akkor meg ne legyen lelkiismeret furdalásod azért mert hazudsz neki. Megérdemli.

Tényleg csak eszköz vagy neki, ez egy tisztességtelen játszma, amit játszik, amiben Te vagy legkevésbé hibás úgyhogy ne érezd rosszul magad!

2009. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyi idős vagy, de én a helyedben biztosan nem hazudnék. Ha nem lehet vele értelmesen beszélni, akkor egyetlen mondatba sűrítve közölném, hogy ha a feje tetejére áll, akkor is találkozni fogok az anyukámmal, mert nekem szükségem van rá, a kettejük közötti ellenszenvet oldják meg kettőjük között, engem hagyjanak ki belőle.
2009. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!