Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lenti 3...

Mi a véleményetek a lenti 3 lánynévről?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok a sokadik ilyen kérdésért, de gondoltam, én is felteszem itt, hátha születik döntés, esetleg érvek mellettük/ellenük. Köszönöm annak, aki segít!

A 3 név pedig: Beatrix, Dalma, Bíborka


2010. júl. 21. 18:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem a Dalma tetszik:D
2010. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
.. bocsi, elozo vagyok, szoval nekem meg a delma margarin jut rola eszembe:D
2010. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindhárom név a családomban egy-egy számomra fontos személyhez tartozik, az irántuk érzett tiszteletből gondoltam, hogy születendő lányom valamelyikük nevét kapja. Még van 3 hónapom eldönteni, de mint Ti is, én is a Dalmára szavazok:)
2010. júl. 21. 18:40
 14/21 anonim ***** válasza:
Beatrix és Dalma.
2010. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Bíborka:Fura,meg valami hippi lány jut róla eszembe.

Dalma:Ez a név nagyon tetszik.

Beatrix:nem tetszik,nem tudom miért.

2010. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egyik se a kedvencem...de ha ezek közül választanom kellene akkor Beatrix lenne. De nálam a Bíborka kizárva. :D
2010. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a Dalma szép név. A Bíborka és a Beatrix nem tetszik.
2010. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Beatrix-egy kutya jut róla eszembe

Dalma-ez szép név:)

Bíbroka-egy csaj egy régi szerelmem barátnője (nagyon szerelmes voltam) egy lehúzós alkoholista csaj, aki 20ft-okért könyörög-.-


Szóval Dalmára szavazok:P

2010. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A Dalma tetszik, a másik kettő nem.
2010. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Nekem sem tetszik a Beatrix, szerintem a név kötelez, és az eddigi Bea nevű ismerőseimet nem szeretem...:/

De volt Bíborka és Dalma nevű osztálytársam, legjobb barátnők voltak, és mindketten nagyon rendesek.

De a Bíborkára én több gúnynevet is hallottam már, mondjuk csíbor... hogy a bíbort ne is említsem:D és szerintem a Dalma név egyikhez sem mérhető, gyönyörű név:)

Gratulálok a Babához:)

2010. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!