Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lenti két...

Mi a véleményetek a lenti két esetről?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik eset a rosszabb a nő szemszögéből:

Ha husisabb, mint a férje, nagyobb méretű ruhákat hord (nem egy számmal.)

Vagy

Ha a nő egy fejjel magasabb, mint a férje.


2010. aug. 8. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magasabb
2010. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mennyire husisabb... ilyen max 10 kilóval még nem gáz, de többel kellemetlen lehet.

A magasság meg hát... engem az is zavarna :)


21L

2010. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nyuxipok ***** válasza:
100%
Hat engem az zavarna ha sokkal nagyobb ruhakat hordanek mint a "ferjem".Mert nallunk a magassag kulombseg megvan,de minket nem zavar.
2010. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En nagyobb darab vagyok a ferjemnel. Kb. 8 kg-val vagyok tobb nala. O nagyon kisportolt, ami a szakmajahoz kell is. Nem zavar egyikunket sem. Viszont a magassag zavarna mindkettonket. Eleg sok not ismerek, akik magassagukbol kifolyolag nem talalnak part. Sajnos egy 180 cm-es nonek nagyon korlatozottak a lehetosegei, ha nala alacsonyabb partnert nem fogad el es igazabol a ferfiak tobbsegenek azt nehez elfogadnia. Nem 2 centit, de 10 centi kulonbseg mar biztos, hogy a ferfiak 99%-at zavarna, nem tudnanak abban a kapcsolatban maradni egy eleten at.
2010. aug. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2.
2010. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

párom 195 centi meg több mint 100 kiló...kutba ugranék (bár lehet beleszorulnék),ha bármelyen szempontból nagyobb lennék...

170/50 L

2010. aug. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A magasság különbség nem zavarna, de a túlsúly igen. Kövezettek meg, de nagyon ciki egy 30 40 kg túlsúllyal bíró feleséggel/férjjel mutatkozni.
2010. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem a volt férjem magasabb volt, szerettem hát elkezdtem a kedvéért lapos sarkú cipőben járni, de még így is látható volt a különbség, nekem az tett be, mikor kijelentette h a magas emberek olyan esetlenek (egész családom magas)....mondhatni visszájára fordult a helyzet

ha a nő husibb, azon egyrészt lehet változtatni, másrészt meg rengeteg ilyen pár van és boldogok

2010. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!