Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről az esetről?

Mit gondolsz erről az esetről?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon rosszul voltam, sőt, még vagyok is. Végig sírtam az estémet. Kb hányingerem van a 2 'legjobb barátnőmtől'. Egy általánosba jártunk. Évfolyamtársak voltunk. Egyik a másik közelébe költözött, össze vannak nőve. Én meg le vagyok szarva, és nyilván én vagyok az aki ezt bebeszélte magának... Szükségem lenne rájuk, de szerintem már velük se nagyon fogok foglalkozni. Utaltam rá az egyik 'legjobb barátnőmnek', hogy padlón vagyok, stb... Írt ma egy SMS-t, hogy jobban vagyok e már, stb. Írtam, hogy 'nem, még szarabbul, mint tegnap, de nem akarok kitálalni'. Aztán írt, hogy 9 körül lesz MSN-en, és dumáljunk. Kb 1 órája írtam neki, hogy lesz e fent. Mire ő: 'Basszus bocsi, de Pali most ment el...' Jó, legyen nála ismerős, nem az mondom, hogy ne. Csak egy ki.szott SMS-t írna, hogy 'b.meg ne várj MSN-en dögölj meg'.
2011. aug. 22. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na erre írtam ki a gyakori kérdések light című kérdédemet.:(
2011. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi a farncért nem mondod el nekik mi bánt?Szerinted gondolatolvasok hogy kitalálják?
2011. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért mondjam el? Úgy érzem, nem értenek meg.
2011. aug. 22. 09:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te ezt most kicsit túlreagálod. Elhiszem, hogy rosszul esik és úgy érzed nincs senki akire számíthatsz. De kívülállóként én azt gondolom, hogy az a barátnőd, aki beígérkezett msn-re, nem csinált semmi rosszat. Elfelejtette és akkor mi van? :) Veled még nem fordult elő? Mert én már számtalanszor voltam úgy, hogy megígértem valakinek hogy felhívom és teljesen kiment a fejemből... Persze te most magad alatt vagy a másik két barátnőd miatt. Sokkal messzebb laknak mint te? Mert nyilván, ha ők egymás közelében vannak, akkor könnyebben össze tudnak jönni. Ez az élet, barátok jönnek-mennek, ne vedd úgy a szívedre. Én csalódtam ennél sokkal nagyobbat az általam hitt "legjobb" barátnőben... Hívd te őket, keresd te őket, ha utána sem fognak keresni, akkor meg keress új barátot. Ne keseredj el, ez nem annyira szörnyű, mint gondolnád! :)
2011. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

9 órakor írtad ki a kérdést. 9 körülre ígérkezett.

Már egy órával előtte ott lihegtél neki a nyakában. Kicsit túltengsz.

2011. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tegnap esti esemény.
2011. aug. 22. 09:16
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

mi is így vagyunk! csak én éppen az összenőtt barátnő vgyok egy másik lánnyal, és a harmadikat azért "utáltuk" ki mert egész gimi alatt nagyon alattomos módon fúrkálódott, irigykedett... most ő is próbál kapaszkodni, de már késő.. ráadásul a sors akarata szerint máshova került egyetemre.. mi pedig egy városba.


Kérdező! tarts egy önvizsgálatot! megérdemelted-e? adtál rá okot? ha nem akkor felejtsd el őket, ne gondolj rájuk, engedd el őket! nem kell rosszba lenni, utálkozni.. csak szépen engedd el őket. hidd el , hogy egy idő után fel fog nekik tűnni! ne pazarold olyan emberekre az idődet, akik nem érdemlik meg!

2011. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kicsit túlreagálod, igaza van az előttem szólóknak. Én is mindig mindent elfelejtek, szeretem a barátnőimet de sokszor még magam bajára sincs időm, nemhogy a máséra. S valahogy úgy érzem a hangodon, hogy már elkönyvelted azt is, hogy nem tudnának ők neked segíteni...
2011. aug. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Babám ne haragudj de te pszichiátriai esett vagy. Még jó hogy a két barátnő elvan egymással.
2011. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

szard le ezt a babázó barmot! ő a pszichiátriai eset, hogy ide írt! mert jobb dolga nincs az életében, ha már egyszer tanácsot nem tud adni, csak fikázni a fikaagyával!

2 vel előző voltam :)

2011. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!