Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről az esetről?

Mit gondolsz erről az esetről?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon rosszul voltam, sőt, még vagyok is. Végig sírtam az estémet. Kb hányingerem van a 2 'legjobb barátnőmtől'. Egy általánosba jártunk. Évfolyamtársak voltunk. Egyik a másik közelébe költözött, össze vannak nőve. Én meg le vagyok szarva, és nyilván én vagyok az aki ezt bebeszélte magának... Szükségem lenne rájuk, de szerintem már velük se nagyon fogok foglalkozni. Utaltam rá az egyik 'legjobb barátnőmnek', hogy padlón vagyok, stb... Írt ma egy SMS-t, hogy jobban vagyok e már, stb. Írtam, hogy 'nem, még szarabbul, mint tegnap, de nem akarok kitálalni'. Aztán írt, hogy 9 körül lesz MSN-en, és dumáljunk. Kb 1 órája írtam neki, hogy lesz e fent. Mire ő: 'Basszus bocsi, de Pali most ment el...' Jó, legyen nála ismerős, nem az mondom, hogy ne. Csak egy ki.szott SMS-t írna, hogy 'b.meg ne várj MSN-en dögölj meg'.
2011. aug. 22. 09:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:35



Hát te sem vagy különb babám. Össze kéne titeket kötni és végignézni ahogy szétrágjátok egymást.

2011. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!