Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtennéd a lenti dolgokat...

Megtennéd a lenti dolgokat azzal, akivel párkapcsolatban élsz, vagy megtették már veled?

Figyelt kérdés

-Leszoktatni a cigiről, mikor úgy jöttetek össze, hogy az illető dohányzik.


-Utalni rá, hogy dobjon le egy pár kilót, pedig mikor összejöttetek, ugyanakkora volt a súlya, mint ma.


-Stílusával nem összeegyeztethető ruhákban látod szépnek, olyanokra beszéled rá ami neked tetszik, pedig ugyanaz a stílusa, mint mikor megismerted.


-Vegetáriánus mondjuk pár éve, mégis erőltetni, hogy egyen húsos ételt.


2010. aug. 24. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, aki olyan ami nekem nem tetszik, vagy ami a jövőben zavarni fog hosszútávon, avval nem jövök össze! Gondolkozom mielőtt cselekszem!
2010. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Én leszoktam a kedvéért a cigiről, és én ráeröltetem a stílusom. :) Most megyek hozzá 10 év után, mi ilyenek vagyunk. :)
2010. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Az első kettőt talán az egészsége miatt felvetném, de azt sem lehet erőszakkal. Úgy is csak akkor működik, ha Ő igazán akarja. Tehát a válaszom: nem.
2010. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én magamtól szoktam le anno a cigiről. Nem ő szoktatott le, csak annyit kért, hogy ha vele vagyok, akkor ne dohányozzak. Csak a végén már heteket töltöttünk együtt :D
2010. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

1.Leszoktatni a cigiről-nem.Csak megkérni,hogy ne étkezőben,ne nappaliban és ne hálószobában cigizzen.Cigizzen az udvaron,vagy lent(ha panelház,vagy társasház,vagy egyéb típusú ház)

2.Ha már nagyon kövér,akkor mondanám neki,hogy ez nem egészséges,könnyen lesz szívrohama,és kicsit fogyjon le!

3.Sosem mondanám meg neki,hogy azt vegye fel,ami nem a stílusa és nem érzi benne magát jól!-A ruháiból állítanék össze valami alkalomhoz illőt,ha elhívnám valahova!

4.Sosem erőltetném!Én sem vagyok túl húskedvelő.

2010. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Remélem, nem.
2010. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Szépen sorjában válaszolok:

-Igen, leszoktatnám, mert számomra fontos a párom egészsége és az, hogy hosszú, boldog, egészséges életünk legyen és ezért minden tőlünk telhetőt megtegyünk!


-Nem, nem hiszem. Bár ez függ attól, hogy mennyi volt a versenysúlya, mikor összejöttünk. Természetesen, ha az egészségéről lenne szó, tennék rá utalást.


-Nem! Önmagáért szeretem, a ruha mellékes!


-Nem! Én sem eszem olyan ételt, amit nem szeretek! Nem várom el a páromtól, hogy olyat egyen, amit nem szeret vagy amitől undorodik.

2010. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
A cigiről szoktatnám le maximum, de a többit nem igazán tartom elfogadhatónak egy kapcsolatban :S Az utolsó nekem a legdurvább, hagy döntse már el valaki, hogy eszik-e húst vagy sem.
2010. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
szereted és meg akarod változtatni - na ez az ami sehogy nem fér össsze..
2010. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tenném meg. Ha szeretek valakit, akkor minden rossz szokásával együtt kell nekem.


Amúgy volt olyan, hogy olyan ruhát "adtak rám", amit magamtól nem vettem volna fel, de nem éreztem benne rosszul magam, mert nincs kialakítva semmilyen stílusom, azt hordom, amit találok, szóval bármit a kezembe lehet nyomni, simán felveszem :D

2010. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!