Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtennéd a lenti dolgokat...

Megtennéd a lenti dolgokat azzal, akivel párkapcsolatban élsz, vagy megtették már veled?

Figyelt kérdés

-Leszoktatni a cigiről, mikor úgy jöttetek össze, hogy az illető dohányzik.


-Utalni rá, hogy dobjon le egy pár kilót, pedig mikor összejöttetek, ugyanakkora volt a súlya, mint ma.


-Stílusával nem összeegyeztethető ruhákban látod szépnek, olyanokra beszéled rá ami neked tetszik, pedig ugyanaz a stílusa, mint mikor megismerted.


-Vegetáriánus mondjuk pár éve, mégis erőltetni, hogy egyen húsos ételt.


2010. aug. 24. 23:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3 dolog pont az egészségéről is szól, ezt soha nem mondani, az az elgondolkodtató. A stílus is javítható tanácsokkal, nem pedig alapvetően megváltoztatandó. Ezek olyan dolgok, amiket mindenki beláthat önmaga is a saját érdekében, ha EGyáltalán jogos...
2010. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

- a cigiről megpróbáltam leszoktatni. nem sikerült, így hát én is rászoktam. mára már teljesen magától letette...de én anno nem voltam rá hatással.


- 25 kilót hízott a megismerkedésünk idejei alatti testsúlyához képest. sörpocakjával együtt szeretem, elfogadtam, nem okoz problémát.


- a ruhák terén... hála égnek ezzel sem volt soha problémám.


- nem vegetáriánus. ő a húst hússal típus. én is... :D



velem még soha egyiket sem tette a férjem... ő olyannak fogad el, és szeret amilyen vagyok. kövéren vagy soványan, lomposan vagy csinosan, vegetáriánusként vagy húsfalóként, dohánymentesen vagy dohányosként...stbstb. neki nem ez számít. a lényeg, hogy szeressem és szerethessen. engem... én meg őt... 25/nő

2010. aug. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

Soha. Ha meg akarom változtatni, akkor egy álomkép kell nekem, nem ő.

Semmi ilyesmit nem tennék és nem is tettem!!


24/L (6 éve kapcs-ban)

2010. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

cigi-igen, azon kívül, hogy nagyon egészségtelen, büdös, nem akarok hamutartóval csókolózni, nem akarom hogy az egész ház, ruhái büdös legyen. Mondjuk ez alap oda-vissza, ő se viselné el ha cigiznék

kilók-ha már egészségtelen csak akkor. Én sértésnek venném ha 2-3 kg miatt állandóan szivatna...

stílus-megmondom mi áll jól neki és legtöbbször hallgat rám, sőt ő kérdi, hogy jó-e. a stilusába nem szólok bele, de ha emósodna:)) rockeresedne-raperesedne vagy rongyolódna azért beszólnék:D

vega-ő nem az, de ha az lenne nem fikáznám

2010. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Velem megtették a harmadik pontot,és azóta sokkal dögösebb vagyok,úgyhogy nem olyan fekete az ördög.
2010. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Befestettem a kedvéért a hajam feketére mert ő azt kérte,de igy is se lett jobb egy idő utén félrelépett a a volt barátnőjével , fekete haja volt,akkor esett le hogy velem akarta elfelejteni csak nem sikerült és csak a pótléka voltam.Aztán dobott is és visszament hozzá.Na azóta senki kedvért nem dobom kukába az egyénisegem és a személyiségemet.
2010. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!