Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig mehet ez így tovább?

Meddig mehet ez így tovább?

Figyelt kérdés
A férjemmel 11 éve vagyunk együtt és 7 éve vagyunk házasok.Nagyon jó volt a kapcsolatunk egészen addig amíg a 3. gyermekünk meg nem született.Ekkor kezdődött az ,hogy minden másnap eljárt a haverokkal meg hétvégén bulizni.Nem ivott csak nem volt velünk.E megy azóta kisebb nagyobb kihagyásokkal és én már nem bírom sokáig.Néha elvagyunk nagyon jól ,néha meg vitatkozunk.Nem beszélünk eleget ezt tudom ,de ö azt mondja mit beszéljünk ezen .Ő tudja mi a problémám,én tudom mi az ö problémája úgyhogy nem érti miért akarok annyit beszélgetni.Nekem kell változni szerinte.Nagy szám van és a hangnemmel is baj van amikor hozzá szólok.De ez már szerintem a kimerültségtől van.Nem járunk el szórakozni.Én egyáltalán nem megyek sehova ,de ha mégis akkor viszem a 3 gyermeket is.Semmi szabadidőm nincs .Mit tegyek hogy változzon ez a helyzet?Segítsetek tanácsot adni!Előre is köszi.
2010. júl. 21. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

próbálkozz másik oldalról...mondd meg neki, hogy mennyire hiányzik neked!!! kérj tanácsot, hogy hogyan oldjátok meg, mondd meg, hogy szereted és boldog vagy ha időt töltötök együtt,


hozd vissza a régi időket... például, ha nincs senkire rábízni a gyerekeket, pl nagyszülők, annyi pénzt talán megér, hogy pár órára felfogadni egy bébiszittert, és elmenni kettesben vacsora, mozi, bármi.


ne flangálj otthon kinyúlt mackónadrágban meg ilyenek, biztos irtó nehéz három gyerekkel, hogy magaddal is törődj, de neked kell az erősnek lenned, mert te vagy a nő! ;-)


ha amúgy szeret, szerintem a férfiak alapvetően segítőkészek , és szeretik megoldani a problémákat. de nem szeretnek beszélgetni róluk, nekik ez nyűg..máshogy vannak beprogramozva, mint a nők.

2010. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden nap elmondom neki ,hogy mennyire szeretem és hiányzik amikor nincs velem.Próbálok vele beszélni és kérem adjon tanácsot de szerinte én nem fogadom meg azokat.Ezért nem is ad többet.De ez nem így van.Nem szoktam szabadidőruhában lenni,általában megjegyzi milyen jól áll ez vagy ,hogy milyen szép vagyok.Tudom ,hogy általában a nők az erősek de nem oldhatok meg minden problémát egyedül.
2010. júl. 21. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:

:-o

akkor nem tudom :-(


csinálj te is programokat és maradjon ő otthon a gyerekkel...ha látja hogy "jól elvagy" nélküle is, lehet, hogy észbe kap???

2010. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy ezt fogom tenni .Köszi a választ.
2010. júl. 21. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem kellett volna ennyi gyereket szülni. Mit vársz, neki is arról szóljon az élete hogy otthon gyereket nevel csak mert te nem vagy hajlandó elszakadni tőlük?
2010. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak:nagyon köszönöm a "kedves" válaszodat de inkább ne írj vissza másoknak ha nem tudsz érdemleges választ adni!!!Nem arra voltam kíváncsi,hogy kellett-e a 3 gyerek vagy sem.Amúgy meg ha az ember tudná előre hogy mi lesz a vége a kapcsolatának akkor senki sem szülne gyereket!És a kérdés meg nem az volt.
2010. júl. 21. 14:43
 7/7 A kérdező kommentje:
A gyerekeket mind a ketten akartuk!
2010. júl. 21. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!