Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a párommal? Ez...

Mit csináljak a párommal? Ez így nem mehet tovább.

Figyelt kérdés

Már 3-4. napja elmegy valahová és amikor megkérdezem tőle, hogy hová megy akkor az a válasz, hogy a dolgomra. Csak az a baj, hogy utána amikor jön haza vérzik az orra vagy valami más. Most mondjuk az orra, a szája meg sebes egy kicsit a füle. Szerintem valakivel összeverekedett. De ha rákérdezek nem mond semmit. Idegesít, hogy nem tudom, hogy mit csinál amikor nincs itthon. Már azon gondolkozom, hogy mi van ha legközelebb már haza se jön...

Szerintetek hogyan szedjem ki belőle? És mit csináljak vele? Nem tudom visszatartani. 25 éves.

23/N


2010. júl. 4. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem sz@rni megy.

De lehet h titokban sztrítfájter.

2010. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudod követni úgy hogy nem vesz észre? Vagy csinálj úgy mint aki meg van sértődve hátha akkor beszél. Most jobb nem jutott eszembe.

Sok sikert ;)

2010. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg a magánügye,hogy mit csinál.
2010. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg koptasd le de nagyon gyorsan.Biztos,hogy valami illegális dologba keveredett.Nagy az esély még arra is,hogy Te sem vagy biztonságban mellette.Lépj le mielőbb,a legjobb ha azt sem tudja hová.
2010. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Mond azt,ha nem beszél veled,akkor többé ne is várja azt,hogy bármit is kérhet tőled és nagyban sz@rsz rá,ha ennyire nem bízik benned,nincs miért maradj!Ha kell pár napra elmész anyukádhoz,bnőhöz,v vmi rokonhoz,ha nem képes veled beszélni.És így segítséget se várjon!Legyél kemény és határozott,ha azt csinálod,hogy "jaj mond már el",akkor nem fogja őt érdekelne és azért se mondja meg.
2010. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
95%
Kedves kérdező!Szerintem konkrétan kérdezz rá és ha nem akar válaszolni,mond neki,hogy ha nem bízik meg ennyire benned,hogy elmondja mi a baj,azaz mi történik vele,akkor jobb ha különváltok!Ha így se mondja el,akkor tényleg jobb ha nem maradsz vele,mert ezekszerint nem számítasz neki annyira,hogy mindent megbeszéljen veled,beavasson a "dolgába".Ráadásul,ha netán belekeveredett vmibe,akkor nehogy tényleg te is veszélybe legyél!Még annyit,hogy esetleg ajánld fel neki,hogy ha vmi baj van akkor segítesz neki,ha tudsz!mert ugye ha esetleg önhibáján kívül keveredett vmi bajba és esetleg téged is védeni akar,akkor lehet szemétség lenne a bajba magárahagyni,persze azzal a feltétellel,hogy elmondja neked!
2010. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is a lelépést javasolom! Bár ahogy mondod, lehet valami verfekedős sportot űz, hogy téged megvédhessen. Vagy így akar pénzhez jutni. Ennek bármi magyarázata lehet, de mivel téged nem avat be, így nem szerethet annyira, hogy megérdemelje, hogy te vele maradj
2010. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

lehet, hogy dominához jár, csak a domina egy kicsit durva vele ....


....mondjuk ez tényleg nem teljesen kizárt dolog :)

2010. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Röhej. Némelyek, bármi probléma van, csak azt képesek tanácsolni, hogy a kérdező hagyja ott a párját. Ennyi erővel egész életünkben egyik pasitól a másikig vándorolhatnánk...
2010. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem előtted is szégyenli, nem akar beégni ezért nem beszél róla!

mert ha bunyózik, "fenyít" valakit azt lehet nagyképűen elújságolná

szóval lehet ő valahol valami csicska

2010. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!