Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a párommal? Ez...

Mit csináljak a párommal? Ez így nem mehet tovább.

Figyelt kérdés

Már 3-4. napja elmegy valahová és amikor megkérdezem tőle, hogy hová megy akkor az a válasz, hogy a dolgomra. Csak az a baj, hogy utána amikor jön haza vérzik az orra vagy valami más. Most mondjuk az orra, a szája meg sebes egy kicsit a füle. Szerintem valakivel összeverekedett. De ha rákérdezek nem mond semmit. Idegesít, hogy nem tudom, hogy mit csinál amikor nincs itthon. Már azon gondolkozom, hogy mi van ha legközelebb már haza se jön...

Szerintetek hogyan szedjem ki belőle? És mit csináljak vele? Nem tudom visszatartani. 25 éves.

23/N


2010. júl. 4. 14:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...ma kereste valaki és nem volt valami jó kedvű a pasi...nem tudom mit csinált. Nem beszél róla, inkább tereli a témát vagy kamuzik.
2010. júl. 4. 17:47
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Lol.... az se százas, aki azt írja, hogy semmi köze hozzá a kérdezőnek. Aki ezt írja, annak se volt még normális párkapcsolata. Normális párkapcsolatban a fontos dolgokat elmondják egymásnak a felek, és tudják egymásról, hogy hol vannak, hova mennek. Ha ez nem így van, akkor nem egy pár vagytok, hanem lakótársak esetleg szexpartnerek. Figyelj kérdező, fiatal vagy még nagyon, ez az a kor, amikor a gáz pasit gondolkodás nélkül dobni kell. Nyilván más lenne a szitu, ha 10-15 évvel idősebb lennél, és lenne két gyereketek meg közös vagyonotok, lakásotok, stb., mert akkor mindenképp érdemes lenne megpróbálni menteni a kapcsolatot... de b.asszus 23 évesen még keresni kell a számodra ideálisat, akivel normális, kölcsönös bizalmon alapuló kapcsolatot tudsz kialakítani. Ez a csávó nem tűnik ilyennek. Fiatal vagy, ne szúrd el az életedet, ne vesztegess rá értékes éveket, lépj mielőbb.


29/n

2010. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindig elmond mindent de ezt most valamiért nem. Rákérdeztem, hogy ki volt az tegnap és arra se mondott semmit. Inkább elment...
2010. júl. 5. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!