Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért miért kell lepapucsozni?

Ezért miért kell lepapucsozni?

Figyelt kérdés

Párom miota velem van,rengeteget változott pozitiv irányba.

Mikor megismertem épphogy megvolt az egyetemen maradáshoz átlaga,csuszott tárgyakkal,olyan alakokkal mászkált,akiket normális ember nem kiván maga mellé (mára mind börtönben van vagy épp szabadult),kocsiján kivül nem foglalkozott semmivel,elhanyagolta a nagyszülőket.Házimunka meg max annyi volt,hogy a padlo helyett a szék karjára tette a koszos ruháját.

Most másoddiplomát csinál,elsőt 5össel tette le,ráadásul mérnökit,aminél ez nagy szó (én is az vagyok),közelükbe nem megy az akkori haverjainak,lecserélte a kocsiját egy normálisra,hétvégi pogramok közt állatkert és egyebek mellett a nagyikat is sorra látogatjuk.Megtanult tőlem főzni,ha sokáig dolgozok akkor csinál vacsit,elmosogat ha kedve van,bevásárol,sőt,még egy fogyokurára is rávettem az egészsége érdekében.

Erre a kedves apja lepapucsozza mikor dicsekedett hogy lement rola x kiló ugy hogy ő is főzi magának.

Hát de most jobban örülne,ha ülne vmelyik börtönben a sok idiótával akivel régen haverkodott?Normális az ilyen?

huszonévesek vagyunk


2010. júl. 20. 21:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%
Jó öregedést:)
2010. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Minden férfinak minimum ilyennek kellene lennie! Ha nem még háziasabbnak!


A mai nők is papucsok, mert dolgoznak (családfenntartók is) és akkor azért ne dolgozzanak, mert véletlenül papucsnők lesznek?


Az engedelmes nőt (papucsnőt) akkor könnyű elcsábítani???


Papucsnők passizzatok sokat! Egyszerre hármat!

2010. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit tennék hozzá, hogy az én kapcsolatom kicsit hasonló, kicsit más.


Az én párom egy nagyon otthonülős, aggódó volt. A szülei mindentől féltették.

Betegsége is volt a mozgásszegény életmód miatt, ezért rászokattam a mozgásra, meg hát én meg elég mozgékony vagyok, ezért egy kicsit egymáshoz kellett igazítani az életritmusunkat.


De mindezt nem úgy tettem, hogy fogyókúrát javasoltam neki, vagy mondtam, hogy ezt és ezt csináljon, hogy jobb legyen.


Én annyit csináltam, hogy rávezettem olyan érdekes és jó mozgásos dolgokra, amin láttam, hogy ő is élvezi. Inkább megszerettetni akartam vele.


Számtalanszor hallatom már róla, hogy a világban mindig a nők irányítanak, csak vigyázni kell, és meghagyni a férfinak azt az érzést, hogy ezt a valamit nem mi kezdeményeztük, hanem ő.



A házimunkáról annyit, hogy azt egyébként mindig is csinálták a férfiak is meg a nőkis, csak régebben jobban elkülönült a férfi meg a női munka.

Mert pl. a férfi hasogatta a fát. És a kenyérsütésnél is megvolt a maga szerepe.


Nem baj, hogy kicsit összebmosódnak a szerepek, vagy ha mindketten belkóstolunk a másikéba is, de az arányokra szerintem vigyázni kell.Szóval ritkábban főzzön a férfi, mint a nő. (Bár mondjuk a szkácsok érdekes módon legtöbbször férfiak).

Egyébként vannak tipikus olyan ételek, amiket otthon a férfiak csinálnak.Pl. bográcsos kaják. (Ezt azoknak üzenem, amik leszólták a kérdezőt).


Mondjuk én ismerek olyat is, ahol a férfi nem dolgozik, mert épp elbocsátották, és a feleség jár melóhelyre, de szinte minden házimunkát a nő csinál. (szerintem pedig itt akár főzhetne is a férfi, hisz hogyvan az, ha ő nem veszi ki a részét semmilyen munkában, semmivel nem járul hozzá, a családfenntartáshoz se pénzel, se házimunkával.


Megjegyzem van olyan férfi rokonom, aki 3 palacsintasütővel süti a palacsintát, és már 30 éve együtt él a feleségével.


És nem papucs, hanem egy életművész, aki nagyon sok mindent megcsinál a saját feje után, és hihetetlen dolgokat visz véghez.

2010. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

Hát mert tényleg papucsot csináltál belőle. ez a másik véglet, de még mindig jobb ezerszer mintha azokkal az alakokkal mászkálna.

24 N

2010. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja akkor a nagyokosok akik itt bántsák a kérdezőt, irják már le szépen azt hogy ha egy panelban él egy házaspár akkor mi számit ferfimunkának???!!!!

Mert mondhatom hogy szinte ott nincs is mit csináljon a férfi csak hazajön a melobol es ledoglik. És ha besegit az asszonynak ezt azt az nagyon jo mert legalabb több idejük marad egymásra. És ha a feleség is melozik akkor meg pláne, leagaláb a házimunka 30-40%-ba miert ne segitene??

Gyereket nevelni azt is miert ne segitene?! Szülők fogalom remélem tudjátok mit jelent!

Én bizony örülnék ha ilyen férjem lenne!!! Ugyhogy mindenki csak szépen gondola át hogy mit pof ázik! Jár a zöld kezecske!!

2010. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

az apja egy irigy bunkó aki ráadásul nem csak lenézi a nőket,de terrorban tartja a feleségét...azért nem mert szólni egy szót sem!ne foglalkozzatok vele,inkább anyukájval...szerintem ő a látszat elleneére nagy bajban van!Biztos nem boldog egy ilyen primitív gondolkodású ember mellet!Szegényke!Telesen el lehet évek óta nyomva!

Ti pedig legyetek igenis büszkék arra amit elértetek!A párod meg pláne,hisz ezek szerint szülői támogatást,bíztatást sem kapott!Ezért csak gratulnáni tudok!

Kívánok további sok sikert!

2010. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Irigykednek. :)

Az én párom alapból ilyen volt, és nem érzem, hogy papucs lenne.

2010. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"22:31

Hát mert tényleg papucsot csináltál belőle. ez a másik véglet, de még mindig jobb ezerszer mintha azokkal az alakokkal mászkálna."

24 N


Mi benne a papucs? Azért mert főz vagy mosogat? Basszus! Akkor mi nők sem leszünk papucsnők, nem megyünk el dolgozni, szépen keresünk egy gazdag pasit, aki ontja nekünk lóvét... baz*eg.


Szerintem te nem is nő vagy, hanem egy irigy cseléd, akinek egy domináns bun*kó jutott....

2010. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

nem viselném el,ha ki kellene szolgálnom egy férfit...főzöük,mosok rá,meg minden,de cserébe ő is főz,meg elmosogat,meg amit széthagy,elpakolja,és hasonlók

sőt,most hogy szétvágtam a kezem,nem érheti víz,csak ő mosogat,csak ő főz,csak ő takarit,én maximum azt,amit 1 kézzel megtudok...rossz szava nincs

anyjáéknak már nem is válaszolt inkább mikor megkérdezték a kezem látva,hogy de igy hogy végzek házimunkát:D

2010. aug. 6. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!