Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért miért kell lepapucsozni?

Ezért miért kell lepapucsozni?

Figyelt kérdés

Párom miota velem van,rengeteget változott pozitiv irányba.

Mikor megismertem épphogy megvolt az egyetemen maradáshoz átlaga,csuszott tárgyakkal,olyan alakokkal mászkált,akiket normális ember nem kiván maga mellé (mára mind börtönben van vagy épp szabadult),kocsiján kivül nem foglalkozott semmivel,elhanyagolta a nagyszülőket.Házimunka meg max annyi volt,hogy a padlo helyett a szék karjára tette a koszos ruháját.

Most másoddiplomát csinál,elsőt 5össel tette le,ráadásul mérnökit,aminél ez nagy szó (én is az vagyok),közelükbe nem megy az akkori haverjainak,lecserélte a kocsiját egy normálisra,hétvégi pogramok közt állatkert és egyebek mellett a nagyikat is sorra látogatjuk.Megtanult tőlem főzni,ha sokáig dolgozok akkor csinál vacsit,elmosogat ha kedve van,bevásárol,sőt,még egy fogyokurára is rávettem az egészsége érdekében.

Erre a kedves apja lepapucsozza mikor dicsekedett hogy lement rola x kiló ugy hogy ő is főzi magának.

Hát de most jobban örülne,ha ülne vmelyik börtönben a sok idiótával akivel régen haverkodott?Normális az ilyen?

huszonévesek vagyunk


2010. júl. 20. 21:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%

nem papucs.

Az apuka pedig tipikus az az ember aki a férfit tartja a ház urának,az asszonynak pedig kuss a neve.Ez abból is látszik,hogy bár hallotta az anyuka is,de meg sem szólalt.Valszeg nem mert.:(

2010. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha úgyis tudod, mi a papucs, akkor mit izgatod magad? :)
2010. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem te sok jót tettél vele, de én a szüleit is megértem. Egy fiúgyerek maradjon meg férfinak is. Az az igazság, hogy azt írod, mindenre te vetted rá. Ebben sok jó is van, de lehet, hogy a szülők szemében ez már közelít a papucshoz. Késóbb átvesz minden házimunkát, szóval nem biztos, hogy teljesen meg kellene változtatni őt. A legtöbb fiús szülő nem nagyon örül, ha minden házimunkát a kisfia csinál, később a gyereket gondozza, aztán észre se veszitek, valóban nem lesz önálló akarata, egy ülj le és ott maradsz lesz belőle. Szóval idejében kell leállni, mert vagy fellázad, vagy papucs lesz a végén.
2010. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
4%
nem papucs lett, hanem olyan kis... eminens :S nekem nem jönne be egy ilyen pasi... hétvégi programnak állatkert?!uhh
2010. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem papucs, csak valódi, rendes férj.
2010. júl. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó válaszadó, lehet, hogy igazad van, szuper férj lesz belőle, de az én környezetemben rengeteg esetet láttam, hogy az ilyen feleség, barátnő által "átnevelt" férjek egy idő után a legkönnyebben elcsábíthatók, mert megszokják, hogy mindig engedelmesek, azt csinálják, amit a partnerük mond, s sokan vannak, akik aztán a nagy szerelem elmúltával az első csábítóval elmennek. Aztán ilyenkor panaszkodnak a volt parrtnerek, pedig milyen jó, házias férj volt....pedig nem tesz mást, csak engedelmeskedik, mert ezt nevelték bele. Ez az eset természetesen akkor is előfordul, ha anyuka nevel ilyen túl engedelmes, akaratnélküli kisfiút.
2010. júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

messziről sem csinál meg minden házimunkát,főzés,mosogatás amit nagyjából fele-fele arányban csinálunk

miért ne lenne attol férfi,mert megcsinál ezt azt? vagy rabszolgaság van,és a nőé minden házimunka?ekkora hülyeséget..

mi a baj az állatkerttel? részegedjünk inkább valamelyik kocsmában? vagy lennének meg a régi haverjai? drog miatt mind avgy börtönben ül vagy szabadult épp...de végülis FÉRFIAS bölrtönviseltnek lenne,vagy mi?:D

hát igy korán reggel nagyon nevetek,hogy miket irtok...



jó férj miért ne lehetne? miért unna meg? sosem unatkozunk,megkap minden téren mindent amit akar,ő maga mondta hogy hülye lenne ezt eldobni bárki/bármi kedvéért...

2010. júl. 21. 08:05
 18/29 anonim ***** válasza:
93%
Kedves Kérdező, a válasz az, hogy apuci nevelte börtöntöltelék "férfi"-nak a fiát, ezért nyilván durcás, ha elrontod a szépen felépített várát. Ne hallgass rá, és legyetek boldogok.
2010. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
31%
Börtöntöltelék? Hát akkor teljesen más a gyerek fekvése. Jó szerencsét egy börtöntöltelékhez:) Szemét szülei lehettek, hogy egyetemista bortöntölteléket neveltek. A mérnökasszony meg egy zseni, aki ebből a börtöntöltelékből papucsot csinált. Majd azért 10-15 év múlva szeretnék hallani róluk, együtt vannak-e még. Kérdező, tipikus tökéletes fiatal csaj vagy, aki a beképzeltségtől alig lát. Én meg sajnálom a fiút, de főleg a szüleit. Nem szeretném, ha ilyen tökéletes menyem lenne. Pedig nekem is van egy mérnök fiam, aki ráadásul nem volt soha börtöntöltelék, és még jól is tanult mindig. De remélem kapcája egyik nőnek se lesz. Udvarias, rendes, de férfi. Mert annak neveltük ! Mi, a szülei. Ót már nem kell nevelni, szerencsére. Szerintem a házasság nem erről szól. A gyerekét nevelje meg az ember, ne a férjét. Ne felejtsd el nyomkodni a kis piros kezecskét!
2010. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

kért piros kezecske ment,bár havonta ha egyszer pontozok...

nem börtöntöltelék,az akkor lenne mára ha továbbra is a régi cimboráival haverkodik,ők ülnek jelenleg ki drog ki rablás miatt...

páromat nem büntették még gyorshajtáson kivül semmiért...

nem vagyok tökéletes,de ha tudom hogy iagzam van,és igy jó,akkor teszek magasrol más véleményére...

és szerencsére páromnak is tetszik ez a normalizálodott életmod,velem van jópár éve ahhoz hogy komolyan vegyem amikor azt mondja hogy velem akar megöregedni...

2010. júl. 21. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!