Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért miért kell lepapucsozni?

Ezért miért kell lepapucsozni?

Figyelt kérdés

Párom miota velem van,rengeteget változott pozitiv irányba.

Mikor megismertem épphogy megvolt az egyetemen maradáshoz átlaga,csuszott tárgyakkal,olyan alakokkal mászkált,akiket normális ember nem kiván maga mellé (mára mind börtönben van vagy épp szabadult),kocsiján kivül nem foglalkozott semmivel,elhanyagolta a nagyszülőket.Házimunka meg max annyi volt,hogy a padlo helyett a szék karjára tette a koszos ruháját.

Most másoddiplomát csinál,elsőt 5össel tette le,ráadásul mérnökit,aminél ez nagy szó (én is az vagyok),közelükbe nem megy az akkori haverjainak,lecserélte a kocsiját egy normálisra,hétvégi pogramok közt állatkert és egyebek mellett a nagyikat is sorra látogatjuk.Megtanult tőlem főzni,ha sokáig dolgozok akkor csinál vacsit,elmosogat ha kedve van,bevásárol,sőt,még egy fogyokurára is rávettem az egészsége érdekében.

Erre a kedves apja lepapucsozza mikor dicsekedett hogy lement rola x kiló ugy hogy ő is főzi magának.

Hát de most jobban örülne,ha ülne vmelyik börtönben a sok idiótával akivel régen haverkodott?Normális az ilyen?

huszonévesek vagyunk


2010. júl. 20. 21:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
azért mert az apja egy hülye domináns bu*nkó
2010. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

ráadásul az anyja is hallotta,nem szolt semmit...

én eddig azt hittem örülnek ennek

2010. júl. 20. 22:08
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Az apja biztosan kiszolgàltatta magàt,nem illik az értékrendjébe,ha egy férfi foglalkozik magàval.Rà se hederits!
2010. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
mondjuk tény,hogy náluk az anyjáé minden házimunka,én rabszolgának érezném magam ha melo után még egyedül kellene mindent csinálnom...elég sok energiámba került mig ráébresztettem páromat,hogy neki is jobba ha ketten megcsinálunk gyorsan mindent,és utána együtt lustizunk,nem pedig ő beül a fotelbe és nézi hogy én tevékenykedek...
2010. júl. 20. 22:10
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ne foglalkozzatok ezzel az emberrel, árad belőle az irigység, dicséretes amit a párod elért melletted és jó, hogy ilyen agy hatással vagytok egymásra és próbáljátok ösztönözni és segíteni a másikat.Ez a jó kapcsolat alapja!:)

És igen bátran ki merem jelenteni, hogy a párod nem papucs csak egy szerelmes ember aki ott próbál neked segíteni ahol tud!:)Bárcsak minden pasi ilyen lenne!:)

2010. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem azért mondta ezt,mert úgy érzi,te tetted jobbá a fiát.Hogy ezt nem maguknak,nevelésüknek köszönhetik.
2010. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
97%
Nem papucs, hanem benőtt a feje lágya!
2010. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ne is foglalkozzatok vele. Gondolom a kedves apuka világ életében két szalmaszálat nem rakott keresztbe, mindent a feleségével csináltatott, így nem illik az értékrendjébe, hogy a fia kicsit emberien viselkedik.

Erre szoktam mondani, hogy nem neki kell, hogy megfeleljen. Hanem a családnak, és a házastársának. Attól, mert segít, nem papucs lesz, hanem egy normális férj. Ritka az ilyen, meg kell becsülni!

2010. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
azért mert az apját elkényeztette az anyja. Ennyi. Az én páromat is elkényeztették otthon, de már hajlok rá, hogy beszóljak a szüleinek, ha megint elkezdenek kavarni.
2010. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

én is elkényeztetem sok dolgoban páromat...egészen addig amig ő is engem...lehet ezt kölcsönösen is...

papucsnak amugyis nem azt hvjuk,aki ugrik minden szora,megcsinál mindent,nincs saját akarata?

2010. júl. 20. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!