Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen nők?

Hogy lehetnek ilyen nők?

Figyelt kérdés

A 16 éves fiamra rászállt a szomszéd 42 éves nő.Borzalom, amit művel, komolyan mondom, hogy szét tudnám szedni.Pedig nem vagyok egy begyepesedett anya, korán szültem, még csak 32 vagyok.

Szóval ilyeneket mond a fiamnak:"Óh, mióta nem láttalak, megrontani való fiú lettél.Gyere ülj be a kocsimba, mire anyád észreveszi, addigra én férfit faragok belőled."És ezt az én szemem láttára.Na nekem sem kellett több, elküldtem melegebb éghajlatra.Másnap mesélem a barátnőmnek, ő meg mondja, hogy bocs, hogy még nem szólt hogy ezzel vigyázni kell, mert ez ezt csinálja rutinból minden,az ő fiával egykorú gyerekkel.Ok, elküldtem megnyugodtam.Ma megy a fiam a boltba, a nő megint elkapja, és szó szerint elkezdi fogdosni a boltban.Értem ezt úgy, hogy a lába között kajakra.Azt mondja a srácom, hogy majdnem leütötte, csak azt nézte, hogy nő, és az anyja lehetne bőven.Most mi az istent csináljak vele, mindenki mondja már, hogy a férje is tudja milyen rib@nc, de az külföldön dolgozik, annak is van valakije, így nem is foglalkozik vele, hogy mit csinál a felesége.Ez a nő, ha megy az utcán részegen, akkor azt kiabálja, hogy: megyek francia estre!Melyik fiúcska tart vele?Szóval egy borzadály.Most tépjem meg, vagy hogy állítsam le?Nem akarok a szintjére süllyedni, de nem is hagyhatom.


2010. júl. 20. 18:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem hagyd rá. A nőkre a mi kultúránkban is még sok elnyomó elvárás nehezedik (legyen szolid, házias, otthonülő, tűrje a férje félrelépéseit, akit azonban szolgáljon ki, stb. stb. stb.), és a lázadás ennél a nőnél ilyen kifacsart formában, mintegy zsákutcaként jött ki. Gondolom alkoholista is. (Ismerek ilyet, de az férjül is vett egy srácot, együtt isznak.)


A Te fiad, mint láthatod, nem vevő a közeledésre, és ezt a nő értésére tudja adni, azaz le tudja rázni, úgy veszem ki a leírtakból. Nem kell a nőt megverni/megveretni szerintem, mert (ha csak nem átlagtól eltérő testalkatú) megerőszakolni nem fogja tudni a fiadat - azért ez ennyiben más, mint ha lányodat zaklatná egy 42 éves férfi! Persze kérdés, hogy a fogdosás miatt szenvedett-e a fiú pl. komoly traumát, lelki károsodást?

Akkor lenne mindenképpen gáz, ha valami módon felettese lenne a nő a fiúnak, pl. a tanára lenne, vagy orvosa, és úgy zaklatná.

A fiú határozottan utasítsa vissza, és ne engedje magát fogdosni. Testi erejénél fogva ő megteheti, hogy lefogja, a nőt, eltolja magától - egy lány egy felnőtt férfival szemben ezt nem biztos, hogy ki tudja vitelezni... Ha a zaklatás tovább folytatódik, jogi útra lehet terelni.

2010. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!