Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen nők?

Hogy lehetnek ilyen nők?

Figyelt kérdés

A 16 éves fiamra rászállt a szomszéd 42 éves nő.Borzalom, amit művel, komolyan mondom, hogy szét tudnám szedni.Pedig nem vagyok egy begyepesedett anya, korán szültem, még csak 32 vagyok.

Szóval ilyeneket mond a fiamnak:"Óh, mióta nem láttalak, megrontani való fiú lettél.Gyere ülj be a kocsimba, mire anyád észreveszi, addigra én férfit faragok belőled."És ezt az én szemem láttára.Na nekem sem kellett több, elküldtem melegebb éghajlatra.Másnap mesélem a barátnőmnek, ő meg mondja, hogy bocs, hogy még nem szólt hogy ezzel vigyázni kell, mert ez ezt csinálja rutinból minden,az ő fiával egykorú gyerekkel.Ok, elküldtem megnyugodtam.Ma megy a fiam a boltba, a nő megint elkapja, és szó szerint elkezdi fogdosni a boltban.Értem ezt úgy, hogy a lába között kajakra.Azt mondja a srácom, hogy majdnem leütötte, csak azt nézte, hogy nő, és az anyja lehetne bőven.Most mi az istent csináljak vele, mindenki mondja már, hogy a férje is tudja milyen rib@nc, de az külföldön dolgozik, annak is van valakije, így nem is foglalkozik vele, hogy mit csinál a felesége.Ez a nő, ha megy az utcán részegen, akkor azt kiabálja, hogy: megyek francia estre!Melyik fiúcska tart vele?Szóval egy borzadály.Most tépjem meg, vagy hogy állítsam le?Nem akarok a szintjére süllyedni, de nem is hagyhatom.


2010. júl. 20. 18:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%

22:16 Ha a bunkóság fája ordítanál. Ha nem tudsz értelmes kulturált választ írni akkor ne erőltesd magad ! A válaszodból láccik hogy az IQ-d a sárgaföldet veri.


A kérdezőnek :

Én mindenképpen a rendőrségre mennék, ha pedig minden kötél szakad akkor ökölt ropogtatva kopognék be a nőhöz.:)

2010. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

ez felháborító és vérlázító. Ha én lennék ilyen szituban, biztos, hogy rendkívül erélyesen megfenyegetném ezt a beteg qurvát, de úgy hogy ha a fiamra gondol a félelem jusson eszébe, ne más!

Egyébként szerintem mondd el a férjednek, ha egy férfi fenyegeti meg, az hatásosabb! de ne verjétek össze, mert azzal feljelenthet titeket.

2010. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%

Edződik a srác, így fog felnőni és tudja majd megvédeni saját magát.

Semmit sem tudsz tenni.

2010. júl. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz a válaszolóhoz csatlakoznék, aki írta, hogy először a nőnek mondaná meg, hogy feljelenti ha még egyszer meglátja, hogy inzultálja a fiát. Én nem várnék utcai, folyosói találkozásra, becsöngetnék hozzá és (akár a döhömnek is hangot adva) közölném vele.

És aztán tényleg feljelenteném ha még egyszer meglátom. A fiamat meg felkészíteném, hogyan kell ilyenkor viselkedni. Még véletlenül sem szítanám a haragját, egy 16 éves srác még meggondolatlan, nehogy még neki legyen baja a végén. Egy határozott hangvételű mondattal kell leépítenie és pont.

Egyébként bicskanyitogatóan felháborító, ami veletek történik.

2010. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%
Off: 22.21 - olyan nincs, hogy "a sárgaföldet veri". Olyan van, hogy valaki "a sárga földig leissza magát", de az nem ide illik.
2010. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ma reggel muszáj voltam elmondani a férjemnek, mert ez a rohadt qrva egész éjszaka hívogatta a fiamat.Most ment át a párom, azt mondja leszakítja a fejét a rib@ncnak.Várom a fejleményeket...
2010. júl. 23. 10:36
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Mi is várjuk!
2010. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

Hívogatta??? Egész éjjel??

És te mit csináltál? Vagy csak később mondta el a fiad? Egyáltalán honnan tudja a számát?

2010. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Tettlegességig nem fajult a dolog, de rendesen helyre lett most rakva.A tel. számot pedig szerintem onnan tudja, hogy a fiam és az ő fia haverok voltak, szerintem kinézte a fia telójából.Mit csináltam éjszaka?Hát aludtam.A gyerek reggel mondta, hogy ki kellett kapcsolnia a mobilt, mert nem hagyta békén.
2010. júl. 23. 12:12
 20/21 anonim ***** válasza:
ha megvered stb akkor ő jelenthet fel, nektek tisztának kell maradnotok, h ne lehessen ellenetek felhozni semmit. Ti viszont nyugodtan feljelenthetitek, főleg ha már több gyerekre rámászott, beszélj össze a többi anyukával. A fiad érdekében meg kell tenned, és a jövendőbeli áldozatokkal is jót teszel ha idő előtt elkapják ezt a szipirtyót
2010. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!