Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a tesómnak h ne...

Mit mondjak a tesómnak h ne legyen már ennyire elszállva magától?

Figyelt kérdés

Arról van szó h a felvi.hu-n számolgattuk h kinek hány pontja lenne,és nekem 225 neki meg majdnem 260 körül,és tök el van szállva magától.

Annyira idegesít,mert neki csak azért vannak többletpontjai mert Gyesen van,meg a mivel a gyerek után kap gyermekvédelmit így hátrányos helyzetűnek számít. Amúgy meg kevesebb pontja lenne mint nekem.

Már mondtam neki h ne legyél már ennyire elszállva,de csak azzal jön h őt felvennék fősulira engem meg nem biztos.

Mondtam neki h azért nem fogok szülni egy gyereket gyorsan h valahova felvegyenek.

De még mindig magasan hordja ez miatt az orrát


2010. júl. 20. 15:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ti nagyon szerehetitek egymást a tesóddal.Biztos szép családi hátteretek volt.
2010. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hány éves?! Van egy 23 éves gyereke?! Már 14 évesen szült, vagy mi a fene?
2010. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
nem a tesóm 23 éves éves,és a gyerek 4. vagyis csak lesz 4 éves
2010. júl. 26. 10:19
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sokat foglalkozol vele igaza is lehet,és te vagy az ostoba.Hüjeség az egész,bolhából elefántot csinálsz.
2010. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!