Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a tesómnak h ne...

Mit mondjak a tesómnak h ne legyen már ennyire elszállva magától?

Figyelt kérdés

Arról van szó h a felvi.hu-n számolgattuk h kinek hány pontja lenne,és nekem 225 neki meg majdnem 260 körül,és tök el van szállva magától.

Annyira idegesít,mert neki csak azért vannak többletpontjai mert Gyesen van,meg a mivel a gyerek után kap gyermekvédelmit így hátrányos helyzetűnek számít. Amúgy meg kevesebb pontja lenne mint nekem.

Már mondtam neki h ne legyél már ennyire elszállva,de csak azzal jön h őt felvennék fősulira engem meg nem biztos.

Mondtam neki h azért nem fogok szülni egy gyereket gyorsan h valahova felvegyenek.

De még mindig magasan hordja ez miatt az orrát


2010. júl. 20. 15:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Eddig dolgozott? Akkor unatkozik!
2010. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nem dolgozott,gyereket nevel. Már van egy 3 éves fia,meg egy 6 hónapos lánya,és 23 éves.
2010. júl. 20. 15:35
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
ha nem lenne gyereke tán még 150 pontja sem lenne,inkább szégyellje magát h hamarabb jött a gyereke mint kijárta volna a sulit.tök béna és gáz
2010. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De úgy idegesít h így el van most szállva ez miatt magától! Legszívesebben pofán verném!! DE elég hülyén jönne ki h meséli h hány pontja van,hova vennék fel,és meg leütném...
2010. júl. 20. 15:37
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Hehe... mond meg neki, hogy nincs mire felvágnia, mert nekem meg 428 pontom van :D


Amúgy neked van igazad. Vond le a Gyes pontjait, és így jegyezd meg a dolgot.

2010. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha arra büszke, hogy a hátrányos helyzete miatt felvennék, ahhoz csak gratulálni tudok... Szerintem ez gáz. Vélekedj te is igy (hogy mennyire gáz, hogy csak azért vennék fel, mert hátrányos helyzetű és gyerekes), mindjárt kisebb lesz az arca...
2010. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
már mondtam neki de egyik fülén be a másikon meg ki....
2010. júl. 20. 15:40
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve eltörölném ezt a hátrányos helyzetet. Egyetemre az menjen, aki okos, nem az, aki gyerekeket potyogtatott. A kettő persze nem zárja ki egymást, de a gyerekre nem kell pont.
2010. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem,hagyd rá!akinek nem inge nem veszi magára!Okasabb a bölcsebb!Ha felvág csak neves és helyeseljél viccesen,előbb-utóbb elgondolkodik rajta és abba hagyja.

Aki azt írta hogy szégyelje magát,mert gyereket szült suli helyett,annak üzenem én 18 évesen szültem a fiamat és most 23 vagyok és jól menő válalkozásom van.

2010. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Miért idegesít ennyire, ha tudod, hogy nincs igaza?
2010. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!