Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a tesómnak h ne...

Mit mondjak a tesómnak h ne legyen már ennyire elszállva magától?

Figyelt kérdés

Arról van szó h a felvi.hu-n számolgattuk h kinek hány pontja lenne,és nekem 225 neki meg majdnem 260 körül,és tök el van szállva magától.

Annyira idegesít,mert neki csak azért vannak többletpontjai mert Gyesen van,meg a mivel a gyerek után kap gyermekvédelmit így hátrányos helyzetűnek számít. Amúgy meg kevesebb pontja lenne mint nekem.

Már mondtam neki h ne legyél már ennyire elszállva,de csak azzal jön h őt felvennék fősulira engem meg nem biztos.

Mondtam neki h azért nem fogok szülni egy gyereket gyorsan h valahova felvegyenek.

De még mindig magasan hordja ez miatt az orrát


2010. júl. 20. 15:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Nagyok vagytok már, hagyd rá. Te ne idegesítsd magad ilyeneken ;)
2010. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

mert olyan lenézően mondja! Hogy őt felvennék,meg megteheti h jelentkezzen.

Mondjuk akárhány pontom is van,nem tehetm meg h jelentkezzek akárhova is. 2 helyen melozok 10-12 órákat,örülök h aludni van időm

2010. júl. 20. 15:57
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
15:52 de helyesen írni azt nem tudsz. Látod erre kell az iskola
2010. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Büszke a 260 pontjára? :-) Hát én ezt inkább nem hangoztatnám.
2010. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Most nem azért, de sztem mind a ketten k-rva hülyék lehettek, ha még a 300 pontot sem értétek el. :) Megkérdezhetem, hogy melyik fősulira akartok menni ennyi ponttal?
2010. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

csak tesóm akar menni,vmilyen ápolónői,azsisztensi izé...

Amikor én érettségiztem kisebb gondom is nagyobb volt mint h hányas lesz,a lényeg az volt h meglegyen és végre tudjak menni dolgozni,

csak rosszul esik az h tesóm így fennhordja az orrát mert neki több pontja lenne mint nekem

2010. júl. 20. 18:28
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy ha csak 260 pontot bírt összesezdni úgy, hogy a gyerek miatt is kapott, baromira ne legyen büszke magára, mert ez semmi. Ez egy nulla.
2010. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

azért is idegesít mert így tényleg fel tudják őt venni,én meg nem tehetem meg h elmenjek tanulni, Anyám is és én is 2 melohelyen is dolgozunk h kihuzzuk magunkat a a szarból(apám jó nagy adósságot hagyva lelépett abba az évben mikor én érettségiztem). Irigykedek tesómra mert akkor ő már nem lakott itthon mikor apám ide csinálta nekünk az addóságokat,és neki nem kell segíteni h helyre hozzuk.

Pedig nekem nagy terveim voltak,de szétmentek az idegeim és tanulni se tudtam rendesen,az érettségim nem lett jó,és se időm,se energiám nincs tanulni. irigy vagyok h ő ezt megteheti,csak ne dörgölné így az orromra

2010. júl. 20. 19:12
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
ápolónőibe pár éve még felvették aki egyáltalán jelentkezett (engem is), és szakasszisztensnek detto, azt most csinálom... erre hiába örül a pontnak... majd nem fog ha elvégzi (van qrvanehéz része) és rájön h mekkora szívás a meló gyerek mellett
2010. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
hidd el nagyon is tisztába van vele hogy csak a gyerek miatt van több pontja....direkt játsza előtted az agyát. hülyeség vele foglalkozni.
2010. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!