Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pozban szoktatok a...

Milyen pozban szoktatok a parotokkal aludni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 08:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
vagy a hátára fekszek, vagy összegömbölyödve egymáshoz bújunk
2010. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%
Tudni kell rólam, nagyon szeretek fészkelődni alvás közben. Egyszer mondtam a páromnak, hogy elég, sok helyen olvastam, hogy aludhatnak jól együtt a párok. Innentől kezdve hozzábújok, karoljon át hátulról. Oké. 10 perc után elkezdtem feszengni, forgolódni, de tartottam magam a "nagy" elhatározáshoz. 20 perc után nem bírtam tovább, kész, letoltam a kezét, és kényelmesen elhelyezkedtem :) Rájöttem: szabadon szeretek aludni, nincs mese :)
2010. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%
ő általában a hátán szeret aludni én meg oldalt így lett ez: a bal lábamat rácsavarom az ő bal lábára a fejem pedig a válla és a nyaka között van(imádom érezni az illatát,megnyugtat:)és átkarolom meg ő is a bal karjával.igazából ő már a párna felett 5 centivel alszik és olyan mélyen h azt csinálok vele amit akarok,viszont ha eltávolodom tőle azonnal felébred:D annyira cuki!:D
2010. júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

Mi úgy alszunk el,hogy ő ölel hátulról, persze egy idő után valamelyikőnk úgyis fordul egyet és ez felborul,de akkor is mindig egymáshoz érünk valahogy. Vagy fogjuk egymás kezét, vagy átölelem a kezét vagy ő bujik hozzám, vagy csak összeérünk valahogy. A lényeg,hogy érezzük a másik közelségét.

22/L

2010. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%

Kiskifli nagy kifli összegömbölyödve..


VAgy egymás vállán..

2010. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%

A kiskifli nálunk is megy:D ő a nagy.

Aztán elkezdem lopkodni a takaróját mert nekem ugye 3 kell (egyet a lábaimmal s karjaimmal kulcsolok át másikat rugdosm, harmadikal takarózok :DDD) s miután 5ször visszaszerzi már alszunk is.

Azt tudom, hogy reggel ő háton alszik mert a babánk a reggeli szopizás után mindig rámászik dombocskázni. :D

2010. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó nagyon jót nevettem:D


A kérdésre válaszolva.Én az ágy 1ik szélén ő a másik szélén vagy háttal egymásnak vagy hason.régen még ment az átölellek dolog de aztán az 1ik albiba volt köztünk 1 bukkanó és kényelmetlen lett volna ha az 1ikönk vagy a másikunk odabújik ezért elszoktunk 1 mástól.

2010. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%
Külön külön mindenki a maga térfelén,én velem amúgy se könnyű egy ágyban,eléggé ficánkolósan, vergődősen alszom,van hogy fejbe csapom,vagy vesén rúgom (persze nem direkt)azt aki melettem fekszik,annó kollégiumi szobátársam egyszer véletlenül lerúgtam az ágyról:S...Nekem sajnos kell a hely hogy a testrészeim mozoghassanak.
2010. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
95%
Ö háttal van és én megölelem. ez a legjobb
2010. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Amig tv-zunk addig atolel. Amikor mar almosodok el akkor fordulok kifele es o is :)
2010. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!