Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ti milyen"pózokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti milyen"pózokban" szerettek aludni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Pl van oylan, hogy mindketten oldalt fekszetek, férfi átkarolja a nőt a hasánál, és a nő picit "bepucsít", és enykén a ffi farkához érinti a fenekét.


első kérdésem más fentebb olvashattátok:Lányok/nők! Ti milyen"pózokban" szerettek aludni a párotokkal?


Második:Nektek mi avéleményetek az általamleírt pózról?


Kort is, köszi!:)


2010. szept. 26. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
én sosem tudtam ugy elaludni h igy egymásbagabalyodva, mert ez nekem kényelmetlen hosszútávon, pedig már több barátom volt,de ez nem ment, nekem ez csak pér percig jó utánna elzsibbad a nyakam vállam stb...
2010. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Az első évben mi is így aludtunk. Aztán úgy, hogy a karjára tettem a fejem. Mára teljesen tönkrement a válla :S

Azóta külön alszunk, és közben megfogjuk egymás kezét, ha kényelmes.

2010. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szeretem azt a pózt amit leírtál. Szerelmeskedés után általában egymás felé fordulunk, de elaludni külön elfordulva alszunk, mert én asztmás vagyok, neki meg el volt törve az orra, így nehezen kap levegőt így.
2010. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Mi így szoktunk aludni általában. De volt már, hogy egymással szemben fekve bújtunk össze. Néha meg a barátom hanyatt fekszik, én meg a vállára fekszem.
2010. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

kiskifli és nagy kifli :)

az a póz amit leirtál nagyon jó

2010. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

jó az is, amit leírtál :)

de én mondjuk jobban szeretem azt, amikor mind a ketten az oldalunkra fekszünk szembe egymással a barátom egy fejjel feljebb van én meg a mellkasához bújok és ő meg átölel :)

nem tudom ez valamiért megnyugtat

2010. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen! Amit fönt írtál az tényleg nagyon jó és mi is így alszunk a párommal :)
2012. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!