Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pozban szoktatok a...

Milyen pozban szoktatok a parotokkal aludni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 08:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Én nem tudok vele összegömbölyödve aludni, nagyon sajtkukac vagyok, így kényelmetlen, ha valaki "lefog". Plusz a "lélegeztetőgépe" miatt nem menne.

(alvás közben a légcsöve összeszorul, nem megy le levegő, horkant, mikroébredés, nem alussza ki magát, ezért volt vizsgálaton és lett egy ilyen gépe, ami erőszakolja le a levegőt, és nincs baja)

20/L

2010. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Háttal egymásnak. Pedig nagyon szeretem őt, de nekem úgy kényelmes,úgy érzem magam egyedül az ágyban, és úgy pihentető az alvásom. Ha felé fordulok el sem tudok aludni.
2010. júl. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Nincs semmilyen póz. Mindenki alszik a saját oldalán szépen, aztán jól van. Az alvás nem társas tevékenység, idegesítő, ha nem tudok szabadon mozogni közben.
2010. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

este ugy alszunk el,hogy ő háttal nekem,és meg hozzábujva,de utána szinte egyből elfordulok,én is hason szeretek aludni (még az elején probáltuk erőltetni az összebujva alvást,mert hogy az milyen romantikus,de a hátfájás már messziről sem az ,ugyhogy éjszaka max a lábunk ér össze)

de reggel pótoljuk,amint egyikönk megébred,bujik oda a másikhoz

2010. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Vagy én ölelem őt, vagy ő ölel át.
2010. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Engem át szokott ölelni a párom. Eddig senkivel nem tudtam így aludni, idegesített. Ő az első, aki nem zavar, vele az elejétől így van.
2010. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Amilyen pózban egyedül is szoktam, kivéve, hogy kicsit össze kell húzzam magam, mert nincs annyi hely.
2010. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Van, hogy ölelve alszunk el, de aztán szétmegyünk, mert nem kényelmes így aludni. Van, hogy külön, és alvás közben egymáshoz bújunk - nem direkt, csak álomban :D - De legtöbbször kézenfogva. :) Mindig úgy, hogy kényelmes legyen, és ne zavarjuk a másikat.
2010. júl. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
"Kis-kifli"!!!!Mindig:D
2010. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Különágy pózban.:D
2010. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!