Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én sértődtem meg oktalanu...

Most én sértődtem meg oktalanul, vagy sem?

Figyelt kérdés

A párommal megyünk ma vásárolni, karácsonyra stb. Elvisz valamit az Anyjához aztán megyünk (5 percre lakik az Anyja). Mondtam neki ennyi erővel engem is vihetne, és onnan mennénk, erre ilyet szólt "de nem mondtam nekik hogy te is jössz".

Most ez akkora nagy baj hogy 5 percre én is felugrok? Volt hogy az Anyja itt volt nálunk mikor munkából hazaértem, én se tudtam itt van, párom ekkor dolgozott. Én meg ne menjek oda váratlanul?

Érdekes. És utána ilyet szólt " most miért kell ezt? Ellett rontva a napom." Most szerintem ez nem akkora ügy, viszont nekem ez úgy jött le engem nem látnak ott szívesen, és a párom se akarja hogy odamenjek...merthogy "ilyenkor a nevelofater gatyába van" ... nem tud felöltözni míg felsétálunk az első emeletre?


2019. dec. 14. 13:33
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

"Ugye nem érted a lényeget? Én 20 éve vagyok nős, minden porcikáját ismerem a feleségemnek, imádom úgy ahogy van. Mégis 20 év alatt vannak dolgok amit előttem sem csinál."


Mellesleg ha tegyük fel felmentem volna, akkor amíg odaérünk olyan nagy dolog felöltözni? Volt hogy váratlanul beugrott hozzánk a párom családja.....nem mondtam semmit hanem felöltöztem. Mert nyáron semmibe vagyok a panelbe. És hirtelen megjelentek nálunk. Akkor ennyi erővel az Anyja se jöjjön ha üres a ház és ne turkáljon a cuccaim között, ha ők se bírnának ki öt percet. Csak felhoztam a páromnak hogy ne kelljen a munkából 10 percre hazamennem, utána meg újra el, így egyszerűbb lett volna ha ertem jön a melóba, és onnan megyünk vásárolgatni meg ebédelni. Szerintem így lett volna logikus. De elnézést kérek az itteniektől is.

2019. dec. 17. 12:34
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francot pufogsz itt, senki nem bántott!

Próbáljuk kitalálni az okot, a magánéleteddel meg nem foglalkozott senki.

De az itteni reakciód és a stílusod alapján úgy gondolom, ha én lennék az "anyósod-apósod", akkor én is boldogabb lennék, ha nem zavarnád nálunk a levegőt!

2019. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
74%

"Arra bezzeg nem reagáltok hogy az Anyja külön él tőlünk, nem is egy épületbe hanem 10 percre és csak úgy felugrik..."


1) Volt rá reagálás, nem is egy.

2) Nyilván övék a lakás, vagy a haszonélvezet - a tiéd biztosan nem - tehát ha felmegy, akkor jogosan teszi. Én mondjuk nem mennék fel szó nélkül, de biztos oka van, ha kénytelen néha körülnézni. Felteszem nem a bugyis fiókodban volt nyakig.

2019. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Van ket tacskónk. Miattuk jár fel, hogy simogassa őket igazából ez az oka azt mondja neki relaxálás. Én megértem, de akkor se szó nélkül. A turkálás meg a személyes holmijaimra értendő, pl a smiknkeimre. edig úgy vélem más sminkjét nem eszem el sak úgy. Engem akkor is zavar, hogy csak úgy feljárkál. Mellesleg nem haszon élvező meg semmi. És nem kell engem ellenőrizni. Pobt ezért irtam amit irtam, minden menny egy kalap alá van véve. Nem takarít, nem főz, nem mosogat. Volt/van Édesanyám aki az ilyenekre nevelt és neki van joga beleszólni. Volt hogy nem tetszett neki a párom viselkedése, mégse egy mukkot se szólt bele. De akkor se értem ha rákérdezek, a témára visszatérve, akkor miért lett volna baj, hogy a kocsiba beülök, miért vágta rá egyből, hogy de nem beszélte meg velük, mikor egy szóval nem mondtam felakarok menni oda. Tehát ha én váratlanul ne menjek fel, akkor ő se jöjjön hozzánk csak úgy kutyát etetni, meg simogatni, mert multkor csokit adott nekik. Amire bepipultam. Na ezért irritál hogy felmegy ha nem vagyunk ott, mert nem akarok hazamenni arra hogy egyszer a kutyák valamire allergiásak lesznek, nincs otthon addig senki velük, és arra megyek haza, hogy. Az Anyós badarsága miatt. Elnézést ha olyan stílusba nyilvánultam meg, csak ez az oka amiért én nem bírom annyira elviselni ha jár hozzánk. Mert pogácsa, kukorica, paradicsom, minden vacak. Erre a csoki.
2019. dec. 19. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!