Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én sértődtem meg oktalanu...

Most én sértődtem meg oktalanul, vagy sem?

Figyelt kérdés

A párommal megyünk ma vásárolni, karácsonyra stb. Elvisz valamit az Anyjához aztán megyünk (5 percre lakik az Anyja). Mondtam neki ennyi erővel engem is vihetne, és onnan mennénk, erre ilyet szólt "de nem mondtam nekik hogy te is jössz".

Most ez akkora nagy baj hogy 5 percre én is felugrok? Volt hogy az Anyja itt volt nálunk mikor munkából hazaértem, én se tudtam itt van, párom ekkor dolgozott. Én meg ne menjek oda váratlanul?

Érdekes. És utána ilyet szólt " most miért kell ezt? Ellett rontva a napom." Most szerintem ez nem akkora ügy, viszont nekem ez úgy jött le engem nem látnak ott szívesen, és a párom se akarja hogy odamenjek...merthogy "ilyenkor a nevelofater gatyába van" ... nem tud felöltözni míg felsétálunk az első emeletre?


2019. dec. 14. 13:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ez nem annyira fekete-fehér. Sok múlik a hangsúlyon is, meg azon is, milyen a viszony köztetek, milyen a viszony a szüleivel, mennyi ideje vagyok együtt, milyen személyiségek stb.

De ha ő beugorhat váratlanul, akkor te miért nem mehetsz fel, ráadásul a pároddal? Ez így nem fair, és tényleg arra utal, hogy (még) nem tekintenek családtagnak.

Ha túl is reagáltad, emberi reakció, nekem sem esett volna jól.

2019. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
Az oktalanul nem azt jelenti, hogy ok nélkül, csak mondom.
2019. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Maradj a kocsiban, ne menj be hozzájuk.
2019. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%

Az én férjem pl. ha teheti otthon nem borotválkozik, mert utálja. Viszont őt még úgy nevelték, hogy borotválatlanul nem fogadunk vendéget.

Hiába te észre sem vennéd, de neki ez fontos, ha váratlanul jönnél hozzánk, kényelmetlenül érezné magát. Ahogy én is, ha éppen mondjuk zsíros a hajam és holnap akarok hajat mosni.

2019. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
6 éve vagyunk együtt, úgyhogy nem hiszem hogy megkéne jobban ismernem őket már. :D
2019. dec. 14. 16:33
 16/24 anonim ***** válasza:
33%

Goldmund73 nevű felhasználó válasza:


Mondjuk én meg képtelen vagyok megérteni, hogy a tél közepén hogyhogy gatyában-bugyiban flangál otthon a fél gyakorizós népesség.


Mondjuk úgy, hogy a lakásban 25-27 fok van.

2019. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
33%

Francokat háborodol fel ezen csajszi, engedd el, engem zavarna ha a kölyköm felhozná a csaját aztán gatyába lennék, neked is kínos lenne.


Mondjuk én ha otthon vagyok még a bimbómis csavargatom, meg böfögök, akkor ha zavarnak ideges leszek.

2019. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%

kérdező kommentje:


6 éve vagyunk együtt, úgyhogy nem hiszem hogy megkéne jobban ismernem őket már. :D


Ugye nem érted a lényeget? Én 20 éve vagyok nős, minden porcikáját ismerem a feleségemnek, imádom úgy ahogy van. Mégis 20 év alatt vannak dolgok amit előttem sem csinál. Ugyanez a helyzet a fiúnk feleségével is. Jó pár éve a a család tagja, de még ma is vannak helyzetek amikor nem jó a váratlan találkozás. Itt nem arról van szó hogy mennyire ismered vagy sem.

2019. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes,hogy itt senkihez nem leget varatlanul beugrani.Hozzánk távolabbi ismerősök is jönnek,mégsem zavarjuk ki őket.Neked van igazad.
2019. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Oké. De nem azt írtam állandóan felmennék.

Nem értik itt egyesek. 4 éve élünk együtt, és kábé 2-szer mentem volna fel "váratlanul" hozzájuk. Mellesleg a másik fele hogy fel se akartam menni csak megkérdeztem a párom, miért nem visz el, és onnan mennénk vásárolni. Tehát ez így történt. Arra bezzeg nem reagáltok hogy az Anyja külön él tőlünk, nem is egy épületbe hanem 10 percre és csak úgy felugrik....állandóan a "meny" a hibás?

A nem kéne megismernem őket meg annak szólt, aki azt írta lehet még kell idő hogy őket megismerjem. De nem, mivel én a páromat az Anyjával együtt, már 8 éve ismerem. Baráti kapcsolatból lett parkapcsolatn de nem hiszem el hogy itt senki sem a kérdésekre válaszol soha, hanem még fejtegetitek a magánéletemet.

2019. dec. 17. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!