Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én sértődtem meg oktalanu...

Most én sértődtem meg oktalanul, vagy sem?

Figyelt kérdés

A párommal megyünk ma vásárolni, karácsonyra stb. Elvisz valamit az Anyjához aztán megyünk (5 percre lakik az Anyja). Mondtam neki ennyi erővel engem is vihetne, és onnan mennénk, erre ilyet szólt "de nem mondtam nekik hogy te is jössz".

Most ez akkora nagy baj hogy 5 percre én is felugrok? Volt hogy az Anyja itt volt nálunk mikor munkából hazaértem, én se tudtam itt van, párom ekkor dolgozott. Én meg ne menjek oda váratlanul?

Érdekes. És utána ilyet szólt " most miért kell ezt? Ellett rontva a napom." Most szerintem ez nem akkora ügy, viszont nekem ez úgy jött le engem nem látnak ott szívesen, és a párom se akarja hogy odamenjek...merthogy "ilyenkor a nevelofater gatyába van" ... nem tud felöltözni míg felsétálunk az első emeletre?


2019. dec. 14. 13:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%
Az előkelőbb nagyúri családokhoz bejelentkezni szoktak. Még nem szoktad meg?
2019. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Szóval anyós csak úgy beugrik hozzátok kotorászni, mikor senki nincs otthon? Ez engem jobban zavarna, mint hogy én nem mehetek hozzájuk. Hol találjátok ezt a sok suttyót?
2019. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem előkelőbbek.
2019. dec. 14. 13:59
 4/24 A kérdező kommentje:
Egy hónapja van ez így. Párszor azóta megfordult a fejembe hogy lehet elmegyek és éljen az Anyjával. De most nem ez volt a kérdés. Nem az Anyósra irányul a kérdés. Hanem a páromra és rám.
2019. dec. 14. 14:01
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem beszélgetni akart az anyjával, éspedig úgy, hogy te nem vagy ott.

Esetleg pont veled való konfliktust akart kibeszélni.

Az is lehet, hogy pont arról, hogy neked milyen ajándékot vegyenek karácsonyra.

2019. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

"Most szerintem ez nem akkora ügy"


Valóban nem, elefántot csinálsz a bolhából.

2019. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyok anyós, de van felnőtt fiam és próbálom megérteni a helyzetet.

Sajnos eléggé rendetlen vagyok (nem koszos!) és rendesen zavarba tudok jönni, ha váratlanul jön vendég és elkerülhetetlen beengedni. A fiamra természetesen ez nem vonatkozik, de ismer már engem, előzetes megbeszélés nélkül nem hoz fel havert, vagy barátnőt.

Tényleg nem tudhatod mi van a háttérben, békülj meg, aztán majd telik az idő, jobban megismered őket és kiderülnek az okok.

2019. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

Nézd. Felnőtt 28 éves fiam van. Külön él a barátnőjével akit én angyon kedvellek. Aranyos, okos, értelmesen tudok vele jókat beszélgetni.

Nagyon örülök, hogy ő a a fiam választottja, és nyáron összeházasodnak. Sosem avatkozom az életükbe.

De még én sem szeretem ha csak 5 percre is de hívtalanul jönnének. Fiam esetében nem akadok, ki, hiszen ő előtte nincs mit takargatnom, vagy bármit is szégyellnem. De a barátnője akit mint írtam kedvellünk, nem akarok kínos helyzetbe kerülni. Nagyon sokszor van, hogy délig pólóban, bugyiban vagy pizsamában vagyok. A férjem is van amikor csak egy alsógatyában van. Ha szólnak jönnek, felöltözünk rendesen, és szépen felöltözve várjuk őket. Elég kínos lenne, ha hívatlanul beállítanak, mi meg majdnem pucéran.. Nekem is kínos, és nekik is. Nem lehet, hogy ott is ez a helyzet?

2019. dec. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
29%

Mondjuk én meg képtelen vagyok megérteni, hogy a tél közepén hogyhogy gatyában-bugyiban flangál otthon a fél gyakorizós népesség.

Még ha a július 35 fokban lennénk, akkor érteném.

2019. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Hülyeségen sértődtél meg. A semmiből csinálsz vitát. Mi bajotok lett, hogy azután mentetek vásárolni, hogy lerendezte a szüleit? Miből maradtál ki, hogy te nem mentél hozzájuk? Annyira fontos lett volna, hogy te is ott legyél, amikor odaadja a valamit az anyjának?

Elmondta a magyarázatot, hogy az apja gatyában van.

Most azon sértődsz be, hogy nem akarta piszkálni az apját a felöltözéssel, arra a 2 percre, amire te felmentél volna?

2019. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!