Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve, mit...

Kétségbe vagyok esve, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben szokatlanul tűnnek el dolgok otthonról és amikor egy megkerül egy totál lehetetlen helyen, egy másik hirtelen eltűnik. Fontos dolgok, mint az iratok és olyanok is, amik kevésbé fontosak, pl. egy öreg pléd vagy egy vacak lábos. Senkinek sincs kulcsa a lakásunkhoz és szinte mindig van otthon valaki, ezért az idegenkezűséget kizárnám, szerintem ezekért valaki a családból felelős, pontosabban a bátyámra gondolok.

Nem arról szeretnék fecsegni, hogy “milyen szar bátyj” is ő, mivel alapjáraton nagyon is jó a kapcsolatunk, hanem ténylegesen a véleményetekre lennék kíváncsi, mert szerintem beteg és segítség kéne neki, de édesanyámmal nem tudjuk, hogy hogyan is hozhatnánk ezt szóba, mert már történt olyan a múltban, hogy agresszívan viselkedett... Féltem a bátyámat és valamilyen szinten félek tőle, ezek a dolgok amik történnek hátborzongatóak.

Az egyik sztorit leírom: tavaly egy házi buliban voltunk, a mai napig emlékszem, hogy a kanapén hagytam a mobilom, ami persze visszatérésemkor nem volt ott. Nem nagy buli volt, csak a bátyám és a közeli barátaink. A héten előkerült ez a régi telefonom a zoknis fiókomból, amit minden nap használok. Ott volt a legtetején… Általában inkább olyan dolgok tűnnek el, amik lelkileg jelentenek sok mindent, nem pénzben.

Milyen betegség lehet ez egyáltalán?


2019. dec. 1. 23:15
1 2
 11/13 Salx Narval ***** válasza:
79%
Mondjuk nálunk az egész család kereste anyám szemüvegét mire valamelyikünk észrevette, hogy rajta volt végig.:D Mindettől függetlenül ezt meg kell beszélnie a családnak, nem vádaskodni, csak megbeszélni.
2019. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Egy újabb dolog tűnt el és egy régebbit megtaláltam. (Iratok) A szobájában volt eldugva. Nagyon el vagyok keseredve, ha szépen próbálok vele beszélni, ha nem, tagad mindent… szerinte biztos nem lehetett ott, hazudozunk, kitaláljuk....

2019. dec. 13. 10:16
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Titokban kell megfigyelni, vagy apró kamerát felszerelni. Elég egyértelmű hogy valami katt van nála, és hogy ő csinálja, hiszen mindenkinek tűnnek el holmijai csak neki nem, nem is értem miért tagadja.
2019. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!