Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve!

Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Itthon apám és nagyszüleim egyhuzamba piszkálnak semmi nem jó nekik és azt éreztetik velem hogy én semmire nem vagyok jó hogy és hogy hülye vagyok. Egyre rosszabbul vagyok tegnap már a kezeimet is felvágtam. Barátom is több napja csak piszkál és nem látja hogy mennyire rosszul vagyok lelkileg. Mit csináljak?
2017. jan. 29. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is ne vagdosd magad,mert az nem old meg semmit. Hány éves vagy egyébként?
2017. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt sajnálod illetve sajnáltatod magad, ahelyett, hogy a lábadra állnál és szépen kiállnál magadért. Istenem, hogy ennyire életképtelen legyen valaki, de nem vagyunk egyformák.
2017. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem jarsz iskolaba?iskolapszichologus?hany eves vagy?
2017. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És a laptopodat is elakarjak venni?
2017. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam. Es elmondtam nekik a véleményemet de csak rosszabb lett. És nem akarják elvenni a gépem mert nincs de ha lenne akkor vegyék. Segítséget kértem legalábbis tanácsot és nem rosszindulatú megjegyzéseket. 17L
2017. jan. 29. 19:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs iskolaszichologus
2017. jan. 29. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:
"UNATKOZIK? VÁSÁROLJON MOSÓMEDVÉT!" Az biztosan eltereli a figyelmedet a vagdosástól. Maga a mosómedve tartása felülmúlja a vagdosást.
2017. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen "jo" tanacsokat szoktak kovetni a rovid hirek hogy XY 17 eves ismeretlen okbol veget vetett az eletenek.

Kerdezo: en nem otthon elek de tudom hogy mindenutt van olyan telefonvonal (itt lifeline ) a neve ahol nev nelkul elbeszelgethetsz es tanacsot is kerhetsz. ha jol tudom mukodnek ilyenek fiataloknak/gyerekeknek es felnotteknek is, ugy hallottam a maltai szeretetszolgalat is tart fent ilyet. Probalj megnyugodni en megertelek de mas segitseget nem tudok mondani sajnos.

2017. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!