Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire aggódós? :S

Miért vagyok ennyire aggódós? :S

Figyelt kérdés
Sokszor eszembe jut, és félek, hogy elveszítem az egyik családtagomat. Pedig nagyon szeretem őket. Mindent túl aggódok sajnos :S :(
2010. júl. 18. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szorongós vagy, én is voltam aggódtam mindenen,meg állandóan azon járt az eszem,,hogy nehogy baja legyen valamelyik szerettemnek,nehogy ez történjen,nehogy az és sokszor mindenféle szörnyűség jutott eszembe.Rossz dolog az biztos.

Nekem pszichológus segitett,jó ha valakinek eltudod mondani.A túlzott aggódás csak rontja az életmnőséged,én csak tudom,átéltem:(

2010. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hú, velem is volt sokszor, hogy aggódtam valakiért, de meglehetősen túlzottan. Aztán elmúlt. Most aggódom magamért. Valamiért mindig aggódik az ember, de ez nem jó dolog. Szerintem is szorongás lehet.
2010. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!