Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen aggódós,...

Miért vagyok ilyen aggódós, normális ez?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon aggódós voltam, például húgom elmegy este a pasijával, és addig alig bírok aludni míg haza nem ér, félek hogy karamboloznak vagy hülyeséget csinálnak, bajba jutnak. Félek hogy történik valami rossz a szüleimmel, családommal :/

Sajnos sok balesetről hallok itt a környékünkön, és a sors kiszámíthatatlan..


Teljesen normális életem van, tanulok, vannak barátaim, családom. Párom nincs, de ez most nem is olyan fontos számomra. Inkább azt szeretném ha a körülöttem élők boldogok legyenek, mert én csak akkor vagyok boldog. Például van egy unokabátyám, aki már elmúlt rég 30 éves, és se munkája, se családja, de még barátnője sincs :S

Annyira sajnálom őt:(

Na meg ma a vonatállomás mellett ki volt kötve egy udvarban egy kutya, ugatott rettenetesen, de látszott rajta hogy már régóta ott van. Állatimádó is vagyok, és nem bírom nézni ha az állatok is szenvednek. :/

21/L


2011. aug. 30. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mintha rólam írtál volna.

Biztos jól csináltam ezt, azt, biztos kihúztam a vasalót, jajj nehogy elveszítsem, nehogy történjen valami baj.

Én is ilyen vagyok, csak én még pluszba minden apróságot nagyon komolyan veszek és gyomoridegem van tőle. Kb. 10 éve egyszer éreztem nyugodtnak magam. A rossz az,hogy csak akkor tudatosul a stressz, amikor elmúlt, hogy ú basszus de ideges voltam.

2011. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is aggódós vagyok, és sokszor könnybe is lábad a szemem amikor vmi szörnyűségre gondolok, pedig tilos lenne, nem szabad gondolni rossz dolgokra..... :(
2011. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj változni, mert így elég keserves lesz az életed. Én mindig azt szoktam mondani, hogy ha mindenért és mindenkiért aggódnánk és minden szenvedő állatot megakarnánk menteni, az egész életünk is kevés lenne rá...
2011. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!