Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek kevésbé idegesítő?

Hogy legyek kevésbé idegesítő?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nagyon sokat beszélek. De már idegesítően sokat. Persze, hagyom szóhoz jutni a másikat, nem is ezzel van a baj, de amíg beszélek, vagy amíg elmondom amit akarok, addig nagyon idegesítő vagyok.

Meg az is idegesítő szokásom, hogy kimondom, amit gondolok. Ha például nem kedvelek egy énekest, színészt, akkor kimondom, és néha még hozzáteszem azt is, amit gondolok róla. Ezzel az a baj, hogy általában a másik fél kedveli, és talán megbántom - még ha nem is mutatja ki.

Szeretnék kevésbé idegesítő lenni, mert kész energiabomba vagyok, folyton csacsogok, vigyorgok, szinte minden őrültségben benne vagyok, és sokakat idegesítek. Persze, azt mondják, hogy pont ezért szeretnek, de tudom, hogy vannak pillanataik, amikor meg tudnának fojtani. Látszik rajtuk. Vissza akarom fogni magam, valami módszer, amivel sikerülhetne?

Most fogom kezdeni a gimnáziumot, és nem akarom, hogy mindenki azonnal idiótának, bunkónak tituláljon az első percek után.

14/L


2010. júl. 18. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hú, mintha én lennék. Állandóan beszélek, csacsogok, magyarázok. Tényleg te pont olyan vagy mint én, csak én 26 éves kiadásban.
2010. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is nagydumás vagyok:D

az a mázlim hogy a férjem elnézi nekem:)

ja és a legjobb barátnőm még tölem is többet beszél,igy aztán nem unatkozom.

Erről egy idézet jut eszembe:"Inkább gyűlöljenek azért aki vagyok,mint színészkednem kelljen mások szeretetéért"

Jó vagy igy ahogy vagy megtalálod a párod és a barátaid is.

2010. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Mondd az igazat, mondd a kellemeset!

De ne mondd az igazat, ha kellemetlen, s ne mondd a kellemest, ha nem igaz!"

2010. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek :)
2010. júl. 18. 21:44
 15/15 anonim válasza:
szia,figyelj nem akarsz nekem prvit írni?:)én imádok hallgatni,emg keveset is beszélek ,szeretem,ha mesélnek nekem:)és úgy vettem észre,hogyha beszédesekkel barátkozom,akko én is többet beszélek:)szóval,nélam annyit beszélnél amennyit akarsz:)írj privit,ha gondolod:)15/l
2010. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!