Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek kevésbé idegesítő?

Hogy legyek kevésbé idegesítő?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nagyon sokat beszélek. De már idegesítően sokat. Persze, hagyom szóhoz jutni a másikat, nem is ezzel van a baj, de amíg beszélek, vagy amíg elmondom amit akarok, addig nagyon idegesítő vagyok.

Meg az is idegesítő szokásom, hogy kimondom, amit gondolok. Ha például nem kedvelek egy énekest, színészt, akkor kimondom, és néha még hozzáteszem azt is, amit gondolok róla. Ezzel az a baj, hogy általában a másik fél kedveli, és talán megbántom - még ha nem is mutatja ki.

Szeretnék kevésbé idegesítő lenni, mert kész energiabomba vagyok, folyton csacsogok, vigyorgok, szinte minden őrültségben benne vagyok, és sokakat idegesítek. Persze, azt mondják, hogy pont ezért szeretnek, de tudom, hogy vannak pillanataik, amikor meg tudnának fojtani. Látszik rajtuk. Vissza akarom fogni magam, valami módszer, amivel sikerülhetne?

Most fogom kezdeni a gimnáziumot, és nem akarom, hogy mindenki azonnal idiótának, bunkónak tituláljon az első percek után.

14/L


2010. júl. 18. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fogadjanak el olyannak amilyen vagy!! Szeretnesenek őn magadért.
2010. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szeressenek*
2010. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Én is imádok beszélni. Keress olyan barátot barátnőt aki szintén imád beszélni. Mondjuk nálam is ez a szitu csak én iszonyú gyorsan is beszélek ráadásul és észre sem veszem nekem ez normális tempó. Olyan gyorsan állítólag, hogy csak a hangomat hallják bár én ezt nem érzem. Nekem se mutatják ki ha megsértődnek valamire, na jó ha nagyon belemelegedek rámszólnak! Egy hasonlóan pörgősnyelvű barátnő tuti társ lenne míg nekem volt akkor elvoltunk.
2010. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Első: igazad van, de így magamnak sem tetszem. Nem szeretem magamat, így nem várhatom el, hogy mások is szeressenek.


Második: jó lenne egy ugyanilyen dumagép barátnő, de eddig még senkivel sem találkoztam, aki ilyen lenne. Vagyis talán egy lánnyal, de ő viszont (más miatt) nem szimpatikus, ezért nem is vagyunk annyira jóban. :/

Köszi az eddigi válaszokat:)

2010. júl. 18. 21:12
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor ha ennyire nem megy,akkor probáld meg hogy egy nap nem beszélsz annyit.

És majd látod hogy így jobban vagy esetleg kevésbé kedvelnek,akkor majd úgy álitod be magad.

Mert lehet azt gondolod akkor jobban birnának lehet akkor utálnának meg.

Mert 8 éven keresztül igazán megszokhaták már.

első voltam

2010. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok:D:( néha engem is nagyon idegesít.... főleg az, hogy iszonyat sokat beszélek és ilyenkor felpörgök...
2010. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13/l voltam
2010. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Járjál vizibalettra, akkor majd nem lesz ennyi energiád...
2010. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Régen olyan gyorsan beszéltem, hogy nem lehetett érteni, és mindig intettek hogy lassítsak. Figyelja körülötted lévőkre!Ha látod rajtuk hogy nem akarnak hallgatni zárd le a mondatot. Ha meg akarnak szolalni hagyd szohoz jutni. Ha figyelsz rájuk látni fogod és később már megszokod és nem fogsz annyit beszélni.Ha meg nem akkor maradsz ilyen:)
2010. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is imádok beszélgetni, barátkozni, azt mondják nagyon sok mindenkivel megtalálom a közös hangot. Bármiről szeretek beszélgetni, én nem szeretem ha kuss van:D
2010. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!