Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy újra szóba...

Mit tegyek hogy újra szóba álljon velem? :S

Figyelt kérdés

Szüleim 2 éve váltak el. Anyum kb. 1 éve megismerkedett egy férfivel akivel össze is jött és neki volt egy fia az előző házasságából.Nekem első naptól nagyon tetszett. Anyum persze ellenezte.. Tegnap kicsit részegen jött haza és megcsókolt. Nagyon örültem de tudtam ez mégsem igazi. Csókolgatott, majd megtörtént az a dolog is. Anyum épp hazajött és meglátta.. Azóta szóba se áll velem. Le van sokkolva..

17/L


2010. júl. 18. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Várj egy picit!!:D
2010. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda anyukádhoz és mond meg neki, hogy szereted ezt a fiút. Bár .. gondolom ő nem szeret csak részegen lefeküdt veled.. Szerintem rosszdöntés volt odadobni magad neki.. Mond meg anyukádnak hogy mi is történt valójában.. :)
2010. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is lelennék, ha arra mennék haza, hogy a lányom a nevelt fiammal épp azt csinálja...
2010. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
15%
ha nekem 17évesen nemi életet élne a lányom!! megis verném! elég majd a férjével lefeküdni !!
2010. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak részeg volt. Kérdezz rá, hogy mit csinált aznap este...
2010. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
54%
Hú vazze:D Ha csakúgy részegen lefeküdne velem egy olyan csaj, aki nem a barátnőm, hát azt az életbe nem venném komolyan. Rossz k*rva.
2010. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
mehet a parti 4-esben
2010. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
nem vérszerinti rokonod, annyiszor fekszel le vele ahányszor csak akarsz ehhez senkinek semmi köze.
2010. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Tegnap kicsit részegen jött haza és megcsókolt. Nagyon örültem de tudtam ez mégsem igazi." így akkor is gáz lefeküdni valakivel, ha ő történetesen nem az anyukád nevelt fia. ez csak hab a tortán. várj türelemmel és tegyél meg mindent annak érdekében, hogy helyre hozd + tisztázz mindent mindenkivel (anyukáddal, a sráccal - egyébként vele az apjának is el kellene beszélgetnie, hiszen kettőn áll a vásár). ne csinálj többet ilyet, nem csak azért, mert mások nem fognak becsülni, hanem mert ez azt jelenti, hogy te sem becsülöd eléggé magadat.
2010. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi nincs. Nem vagytok rokonok. Anyukádnak nincs igaza...

Épp annyi jogod van összejönni vele, mint anyukádnak a fiú apjával.

2010. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!